Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

I Ty możesz zostać Fredem Flinstonem - dom w Malibu

56 252  
234   11  
Prezentowany wcześniej między innymi u Joe "dom Flinstone'ów" z filmowym pierwowzorem nie miał wiele wspólnego. Nie był ani tak dobrze położony, ani tak dobrze wykończony, ani nawet nie miał w środku dinozaura. Właściwie jedyne, co przemawiało na jego korzyść, to fakt, że był wykuty w kamieniu. Tym razem jest zupełnie inaczej.

Ten oto architektoniczny ewenement znajduje się już nie w Portugalii, ale w Malibu - ekscentrycznej miejscowości, będącej zasadniczo częścią Los Angeles, w Kalifornii. Tam, pomiędzy willami gwiazd ekranu, sportu i wszystkich innych, którym nie domykają się portfele, stoi dziwactwo otoczone agawami i innymi klimatycznymi roślinami.


Dziwactwo to należało do Dicka Clarka, znanego amerykańskiego prezentera, którego osoba pojawiała się równie często w radiu, co w telewizji. Biedakowi zmarło się rok temu, a teraz na sprzedaż wystawiony jest "dom", w którym mieszkał wraz z żoną. Cena jest okazyjna - 3,5 miliona dolarów za możliwość cofnięcia się do epoki kamienia łupanego to przecież niewiele.Położona na 9-hektarowej działce posiadłość to budowla naśladująca dom, w którym Fred i Wilma Flinstone mieszkali najpierw w kreskówkach, a potem w inspirowanych nimi filmach. Zależnie od tego, z którego okna spojrzeć, widać z niej Ocen Spokojny, góry Boney albo Los Angeles. Na dodatek wystarczy kilka minut spaceru, by zostawić za sobą dinozaury i znaleźć się z powrotem na pełnej iPhone'ów, McChickenów i innych wynalazków XX/XXI wieku plaży.Sam dom ma tylko jedną sypialnię, ale to prawdopodobnie niewielki problem, zwłaszcza że poniżej znajduje się piwnica pełna wina. Pokój dzienny, kuchnia i jadalnia są połączone, sprawiając wrażenie, jakby wewnątrz było więcej miejsca. Jednak pomimo niewątpliwie oryginalnego wystroju i całej otoczki, nic nie wskazuje na to, aby znalazł się chętny do zamieszkania (albo raczej do zapłacenia) w domu Flinstone'ów. Fred - względnie Dick Clark - będzie musiał jeszcze poczekać na swojego następcę.


Źródło: 1

Oglądany: 56252x | Komentarzy: 11 | Okejek: 234 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.01

15.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało