Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ty możesz to robić kiedy tylko chcesz!

13 167  
3   10  
Gdy rano wstajesz to sobie poczytaj jak ciężko mają ci, którzy nie mogą, ot tak sobie, pójść do supermarketu i kupić pół kilo kaszanki z promocji... A Tobie się wydaje, że masz ciężkie życie... ;)

Michael Jackson wpadł na kolejny niecodzienny pomysł. Aby posmakować życia przeciętnego człowieka, ekscentryczny gwiazdor zaaranżował "zwykłe" zakupy w supermarkecie. W roli pozostałych klientów i obsługi sklepu wystąpili jednak wyłącznie krewni i bliscy znajomi wokalisty.


"Zakupy" Jacksona filmowane były na użytek jego prywatnej kolekcji wideo. Gwiazdor wynajął na kilka godzin jeden z amerykańskich supermarketów i przed rozpoczęciem zdjęć obsadził go swoimi ludźmi. Jego kuzyni przywdziali nawet specjalne uniformy, upodabniające ich do pracowników obsługi sklepu.
"To była dobra zabawa. Miałem szansę zobaczyć, jak wygląda prawdziwy świat, choć tak naprawdę nie był on prawdziwy" - stwierdził Jackson.

Filmowego zapisu jego eskapady na pewno nie dostaną przedstawiciele brytyjskiej telewizji. Od czasu, gdy na początku 2003 roku pokazała ona dokumentalny film Martina Bashira, sugerujący pedofilskie skłonności Jacksona, wokalista nie ma zamiaru udostępniać jej żadnych materiałów dotyczących swego życia prywatnego.

Żródło: interia.pl


Oglądany: 13167x | Komentarzy: 10 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

24.02

23.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało