Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jakich dziewczyn powinni unikać faceci

353 053  
800   194  
Na pewnym portalu poświęconym psychologii i zdrowiu bardziej doświadczeni życiowo panowie ostrzegają swoich młodszych kolegów przed dziewczynami, z którymi lepiej się nie wiązać. Przesadzają?

#1. Przylepa

Jeśli dziewczyna jest do ciebie zbyt przywiązana i przesadnie przejawia swoje uczucie, to szybko staje się dokuczliwa i zaczyna cię "przytłaczać". Co więcej, taka dziewczyna z czasem przestaje być indywidualną jednostką i przeradza się w przedłużenie twojej osoby.

#2. Pani i władczyni


Z początku jej zaborczość może ci nawet schlebiać, ale kiedy zabrania ci spotkać się z kolegami albo pójść gdziekolwiek bez niej, to podświadomie zaczynasz jej nienawidzić. Taka dziewczyna piekli się za każdym razem, kiedy jej chłopak rozmawia z innymi dziewczynami, a więc możesz zapomnieć o posiadaniu jakichkolwiek koleżanek.

#3. Dumna


Ten typ dziewczyny nie potrafi zrozumieć swoich błędów i tym bardziej przepraszać za nie. Woli się w ogóle nie odzywać lub dalej trwać przy swoim zdaniu, niż rozmawiać o problemach.

#4. Beksa


Ta dziewczyna ciągle na coś narzeka, zawsze ma jakiś problem. Związek z nią przemija pod znakiem mroku i szarości, a z czasem jej nastrój udzieli się także tobie.

#5. Niezdecydowana


Sama nie wie, czego chce. Najgorsze jest to, że może cię traktować jako "wariant zapasowy" i jeśli ktoś jej się bardziej spodoba, szybko odejdziesz w zapomnienie.

#6. Wymagająca


Jeśli twoja sympatia ciągle czegoś od ciebie oczekuje - miej się na baczności. Jej zawsze będzie czegoś brakowało i choćbyś nie wiadomo jak się starał, i tak to będzie dla niej za mało.

#7. Uparciucha


To oczywiste, że każdy człowiek ma swój punkt widzenia, ale niektóre dziewczyny lubią niezwykle gorliwie bronić swoich racji, nawet jeśli są one błędne. Nie wytłumaczysz.

#8. Kobieta-szpieg


Jest taki typ dziewczyn, które ciągle szpiegują swoich partnerów - przeglądają telefon, szufladę w biurku, lustrują ich znajomych i urządzają przesłuchania. W tym związku najwyraźniej ktoś nie słyszał o zaufaniu.

#9. Bezkręgowiec


Na pierwszy rzut oka ten typ wydaje się spełnieniem marzeń - dziewczyna zawsze zgadza się ze swoim chłopakiem i nie ma pretensji, że jej zdanie nie jest brane pod uwagę. Jednak kiedy coś będzie jej nie pasować, przemilczy to, a potem niespodziewanie odejdzie.

#10. Wojowniczka


Te dziewczyny są bardzo porywcze, zwłaszcza podczas kłótni. Jeśli chcesz żyć po cichu i spokojnie, to lepiej nie wiąż się z kimś, kto nie potrafi kontrolować swojego zachowania.

#11. Zbyt otwarta


Taka dziewczyna flirtuje z każdym i wszędzie. Nerwowo długo nie pociągniesz w takim związku, więc lepiej tego typu też unikaj szerokim łukiem.
20

Oglądany: 353053x | Komentarzy: 194 | Okejek: 800 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.01

17.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało