Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jakich dziewczyn powinni unikać faceci

353 056  
800   194  
Na pewnym portalu poświęconym psychologii i zdrowiu bardziej doświadczeni życiowo panowie ostrzegają swoich młodszych kolegów przed dziewczynami, z którymi lepiej się nie wiązać. Przesadzają?

#1. Przylepa

Jeśli dziewczyna jest do ciebie zbyt przywiązana i przesadnie przejawia swoje uczucie, to szybko staje się dokuczliwa i zaczyna cię "przytłaczać". Co więcej, taka dziewczyna z czasem przestaje być indywidualną jednostką i przeradza się w przedłużenie twojej osoby.

#2. Pani i władczyni


Z początku jej zaborczość może ci nawet schlebiać, ale kiedy zabrania ci spotkać się z kolegami albo pójść gdziekolwiek bez niej, to podświadomie zaczynasz jej nienawidzić. Taka dziewczyna piekli się za każdym razem, kiedy jej chłopak rozmawia z innymi dziewczynami, a więc możesz zapomnieć o posiadaniu jakichkolwiek koleżanek.

#3. Dumna


Ten typ dziewczyny nie potrafi zrozumieć swoich błędów i tym bardziej przepraszać za nie. Woli się w ogóle nie odzywać lub dalej trwać przy swoim zdaniu, niż rozmawiać o problemach.

#4. Beksa


Ta dziewczyna ciągle na coś narzeka, zawsze ma jakiś problem. Związek z nią przemija pod znakiem mroku i szarości, a z czasem jej nastrój udzieli się także tobie.

#5. Niezdecydowana


Sama nie wie, czego chce. Najgorsze jest to, że może cię traktować jako "wariant zapasowy" i jeśli ktoś jej się bardziej spodoba, szybko odejdziesz w zapomnienie.

#6. Wymagająca


Jeśli twoja sympatia ciągle czegoś od ciebie oczekuje - miej się na baczności. Jej zawsze będzie czegoś brakowało i choćbyś nie wiadomo jak się starał, i tak to będzie dla niej za mało.

#7. Uparciucha


To oczywiste, że każdy człowiek ma swój punkt widzenia, ale niektóre dziewczyny lubią niezwykle gorliwie bronić swoich racji, nawet jeśli są one błędne. Nie wytłumaczysz.

#8. Kobieta-szpieg


Jest taki typ dziewczyn, które ciągle szpiegują swoich partnerów - przeglądają telefon, szufladę w biurku, lustrują ich znajomych i urządzają przesłuchania. W tym związku najwyraźniej ktoś nie słyszał o zaufaniu.

#9. Bezkręgowiec


Na pierwszy rzut oka ten typ wydaje się spełnieniem marzeń - dziewczyna zawsze zgadza się ze swoim chłopakiem i nie ma pretensji, że jej zdanie nie jest brane pod uwagę. Jednak kiedy coś będzie jej nie pasować, przemilczy to, a potem niespodziewanie odejdzie.

#10. Wojowniczka


Te dziewczyny są bardzo porywcze, zwłaszcza podczas kłótni. Jeśli chcesz żyć po cichu i spokojnie, to lepiej nie wiąż się z kimś, kto nie potrafi kontrolować swojego zachowania.

#11. Zbyt otwarta


Taka dziewczyna flirtuje z każdym i wszędzie. Nerwowo długo nie pociągniesz w takim związku, więc lepiej tego typu też unikaj szerokim łukiem.
20

Oglądany: 353056x | Komentarzy: 194 | Okejek: 800 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.01

19.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało