Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

12 faktów na temat seksu, których mogliście jeszcze nie znać

392 270  
1469   85  
Wydaje Wam się, że seks jest dziedziną życia dobrze znaną (przynajmniej teoretycznie), a z książek, programów naukowych, filmów, od kolegów/koleżanek oraz z RedTube dowiedzieliście się już wszystkiego? Otóż jesteście w błędzie.

#1. Fakt biochemiczny

Seks biochemicznie nie różni się od zjadania dużych ilości czekolady. Jednak chodzi tu o naprawdę duże ilości - według naukowców, żeby "biochemicznie" odbyć jeden stosunek - należy zjeść półtora kilograma tego przysmaku.

#2. Fakt maniciurzys.. manicuurzestyczny.. Fakt paznokciowy


Podczas uprawiania seksu wzrasta tempo rośnięcia paznokci. Ale nie tak jak na filmach o wilkołakach, bo przyrost tempa (czyli delta) wynosi około dziesięciu procent. Powstają dwa pytania - jak oni to zbadali i jak wpadli na pomysł, żeby to w ogóle badać?

#3. Fakt hutniczy


Seks uprawiany w bardzo wysokich i bardzo niskich temperaturach daje większą przyjemność.

#4. Fakt medyczny


Seks oralny może zapobiegać chorobom dziąseł. Zawarte w nasieniu substancje działają zabójczo na wiele rodzajów bakterii powodujących choroby dziąseł.

#5. Fakt kauczukowy


Przeciętny okres "życia" prezerwatywy od momentu zakupu do momentu użycia bądź wyrzucenia wynosi 2 lata. (Nie, nie chodzi tu o termin ważności).

#6. Fakt fruwający nocą i wydający ultradźwięki


Wśród zwierząt najwyższy odsetek zachowań homoseksualnych u samców notuje się wśród afrykańskich nietoperzy, a jeśli chodzi o samice - wśród jaszczurek .

#7. Fakt wręcz astronomicznyGwiazdozbiór Kruka (Corvus) początkowo nazywał się Gwiazdozbiorem Penisa, nazwę zmienił specjalnym edyktem papież Grzegorz XIII.

#8. Fakt piramidalny


Egipscy faraonowie podczas okresu płodzenia następców swoje przyrodzenie przyozdabiali wypchanym kotem. Miało to symbolizować niezależność, wolny i mądry wybór matki przyszłego następcy tronu.

#9. Fakt mówiący wiele o tym, wokół czego kręci się ten światNa każdą "normalną" stronę www przypada osiem stron pornograficznych.

#10. Fakt ornitologiczny


Kolibry odbywają czasem stosunek w trakcie lotu. Często kończy się to wstrząśnieniem mózgu samiczki na skutek wielokrotnych uderzeń w głowę skrzydłami zadawanych przez samca.

#11. Fakt psychoanalityczny


Ityfallofobia to strach przed penisem we wzwodzie.

#12. Fakt faktyczny


Kobiety, które zdecydowały się przeczytać ten artykuł, uprawiają seks dwa razy częściej niż kobiety, które postanowiły tego nie robić. Według naukowców, panie chętnie czytające teksty o tematyce seksualnej są dwukrotnie bardziej aktywne nie tylko w teorii, ale i w praktyce.


Zatem czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Od deski do deski.
13

Oglądany: 392270x | Komentarzy: 85 | Okejek: 1469 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.11

22.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało