Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

12 faktów na temat seksu, których mogliście jeszcze nie znać

391 352  
1469   85  
Wydaje Wam się, że seks jest dziedziną życia dobrze znaną (przynajmniej teoretycznie), a z książek, programów naukowych, filmów, od kolegów/koleżanek oraz z RedTube dowiedzieliście się już wszystkiego? Otóż jesteście w błędzie.

#1. Fakt biochemiczny

Seks biochemicznie nie różni się od zjadania dużych ilości czekolady. Jednak chodzi tu o naprawdę duże ilości - według naukowców, żeby "biochemicznie" odbyć jeden stosunek - należy zjeść półtora kilograma tego przysmaku.

#2. Fakt maniciurzys.. manicuurzestyczny.. Fakt paznokciowy


Podczas uprawiania seksu wzrasta tempo rośnięcia paznokci. Ale nie tak jak na filmach o wilkołakach, bo przyrost tempa (czyli delta) wynosi około dziesięciu procent. Powstają dwa pytania - jak oni to zbadali i jak wpadli na pomysł, żeby to w ogóle badać?

#3. Fakt hutniczy


Seks uprawiany w bardzo wysokich i bardzo niskich temperaturach daje większą przyjemność.

#4. Fakt medyczny


Seks oralny może zapobiegać chorobom dziąseł. Zawarte w nasieniu substancje działają zabójczo na wiele rodzajów bakterii powodujących choroby dziąseł.

#5. Fakt kauczukowy


Przeciętny okres "życia" prezerwatywy od momentu zakupu do momentu użycia bądź wyrzucenia wynosi 2 lata. (Nie, nie chodzi tu o termin ważności).

#6. Fakt fruwający nocą i wydający ultradźwięki


Wśród zwierząt najwyższy odsetek zachowań homoseksualnych u samców notuje się wśród afrykańskich nietoperzy, a jeśli chodzi o samice - wśród jaszczurek .

#7. Fakt wręcz astronomicznyGwiazdozbiór Kruka (Corvus) początkowo nazywał się Gwiazdozbiorem Penisa, nazwę zmienił specjalnym edyktem papież Grzegorz XIII.

#8. Fakt piramidalny


Egipscy faraonowie podczas okresu płodzenia następców swoje przyrodzenie przyozdabiali wypchanym kotem. Miało to symbolizować niezależność, wolny i mądry wybór matki przyszłego następcy tronu.

#9. Fakt mówiący wiele o tym, wokół czego kręci się ten światNa każdą "normalną" stronę www przypada osiem stron pornograficznych.

#10. Fakt ornitologiczny


Kolibry odbywają czasem stosunek w trakcie lotu. Często kończy się to wstrząśnieniem mózgu samiczki na skutek wielokrotnych uderzeń w głowę skrzydłami zadawanych przez samca.

#11. Fakt psychoanalityczny


Ityfallofobia to strach przed penisem we wzwodzie.

#12. Fakt faktyczny


Kobiety, które zdecydowały się przeczytać ten artykuł, uprawiają seks dwa razy częściej niż kobiety, które postanowiły tego nie robić. Według naukowców, panie chętnie czytające teksty o tematyce seksualnej są dwukrotnie bardziej aktywne nie tylko w teorii, ale i w praktyce.


Zatem czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Od deski do deski.
13

Oglądany: 391352x | Komentarzy: 85 | Okejek: 1469 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało