Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Niebezpieczeństwa czyhające w restauracji

178 079  
447   63  
Idąc do restauracji lub zamawiając jedzenie do domu mamy nadzieję na w miarę smaczny posiłek i fachową obsługę. Są też tacy, którzy lubią adrenalinę krążącą w żyłach i przed zamówieniem robią kelnerowi awanturę, wtedy naprawdę można się zdziwić, co się znajdzie na talerzu.

#1.

W czerwcu 2001 roku 22-letnia Angelina Cruz wgryzła się w hamburgera z Burger Kinga i... została ukłuta w język strzykawką. Na podstawie stresu spowodowanego strachem przed zarażeniem HIV Cruz pozwała sieć o odszkodowanie w wysokości 9 mln dolarów.

#2.


Mężczyzna z Baltimore w 2003 roku zajadał się pieczonymi kurczakami z restauracji Popeye's, kiedy odkrył, że wśród udek drobiu znajduje się również upieczona... mysz.

#3.


W Ohio, w czerwcu 2007, posilając się w Arby's konsument znalazł kawałek ludzkiej skóry leżącej na sałacie w kanapce. Mężczyzna pozwał Arby's do sądu, nie godząc się na proponowaną ugodę.

#4.


62-letni Brytyjczyk rozkoszując się batonikiem Mars znalazł w nim złoty ząb. Należy dodać, że nie było to jego ząb.

#5.


W 2006 roku 52-latek z Illinois pozwał Kraft Foods, domagając się odszkodowania w wysokości 55 000 dolarów z powodu przeżyć emocjonalnych i psychicznych spowodowanych znalezieniem "zwierzęcego zęba" w paczce orzeszków.

#6.


Mieszkanka Nowego Jorku pozwała bar sushi po tym, jak wyczuła spermę w sosie dekorującym tuńczyka. Poszkodowana zapewniła, że ma w lodówce zamrożone próbki do badań.

#7.


Olivia Chaines połknęła kawałek hot-doga produkcji Hebrew National, kiedy zorientowała się, że oprócz parówki był tam również kawałek metalu. Prześwietlenie wykazało, że w żołądku znajdował się... nabój pistoletowy.

#8.


Sensacją prasową stał się fakt, że sportowcy biorący udział w oficjalnym przyjęciu w czasie Igrzysk Olimpijskich w Pekinie znaleźli w serwowanych babeczkach spinacze biurowe. Nie wiadomo, co było większym szokiem - spinacze, czy to, że sportowcy jedzą babeczki.

#9.


W roku 2009 mieszkaniec angielskiego Bath znalazł w chlebie mysz.

#10.


W lipcu 2009 roku niemiecki turysta stwierdził, że w steku podanym mu w Waldorf-Astoria w Nowym Jorku znalazł... zużyty tampon!

#11.


Kobieta delektująca się ciastem marki Weight Watchers w czerwcu 2011 znalazła w opakowaniu żywą gąsienicę.

#12.


W 2001 roku Susan Mosher z przerażeniem odkryła w podanym jej w Cracker Barrel w Kingwood (Teksas) zestawie BLT z frytkami ludzką krew.

#13.


Małżeństwo pożywiało się miksem sałatkowym od Dole, kiedy znaleźli w opakowaniu rozczłonkowaną mysz. Oboje natychmiast zwrócili to, co zdążyli zjeść.

#14.


W czerwcu 2011 mieszkaniec Nowego Jorku znalazł zapieczony w pizzy z Pizza Hut zakrwawiony plaster. Kiedy firma nie odpowiedziała na jego skargę, pozwał ich do sądu.

#15.


W 2011 pewna Chinka znalazła w swoim jogurcie muchę. Kiedy zażądała rekompensaty, producent kazał jej udowodnić, że mucha zginęła zanim opakowanie zostało otwarte i zażądał autopsji muchy.

#16.


Mary Deal Chambers-Johnson z Luizjany pozwała do sądu Applebee's w związku z nabytym zespołem stresu pourazowego, po tym jak w sałatce znalazła kawałek palca.

#17.


Pracownik sklepu spożywczego przyznał się do wydawania klientom próbek jogurtu "doprawionego" jego własnym nasieniem.

#18.


Zastępca szeryfa był przekonany, że ktoś napluł mu do hamburgera. Była tak pewny swego, że sprawa trafiła do Sądu Najwyższego.

#19.


W styczniu 2011 roku w filadelfijskim McDonaldzie znaleziono myszkę, która nieszczęśliwie została uwięziona w opakowaniu z bułkami do Big Maców.

#20.


35-letni Andrew Brodsky znalazł palec niezidentyfikowanego zwierzęcia w pojemniku z dipem Sabra Spinach Artichoke.

#21.


W marcu 2012 kobieta znalazła McPióra w McNuggetach.

Oglądany: 178079x | Komentarzy: 63 | Okejek: 447 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.10

01.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało