Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Wielki gest Zacha Galifianakisa

131 255  
1839   28  
Zach Galifianakis jest znany głównie ze swojej roli w cyklu filmów "Kac Vegas" (swoją drogą kolejne "genialne" polskie tłumaczenie), ale oprócz tego jest również komikiem i, jak się okazuje, wspaniałym człowiekiem.

00
20 lat temu, zanim Zach stał się sławny, był jednym z wielu tysięcy komików liczących na sukces w Los Angeles. Jak wielu Amerykanów swoje pranie robił w publicznej pralni, gdzie jako wolontariuszka, utrzymując się jedynie z napiwków, pracowała Elizabeth "Mimi" Haist.

01


02

Zach i Mimi zaprzyjaźnili się i często rozmawiali w czasie, gdy ciuchy Zacha obracały się w pralce. Po odniesieniu sukcesu aktor wyprowadził się z dotychczasowego mieszkania i stracił kontakt z Mimi... ale do czasu. Niedawno dowiedział się, że kobieta straciła mieszkanie i sypia pokątnie u znajomych, przenosząc się co noc do kogoś innego.

03

Zach odnalazł ją, podarował jej niewielkie mieszkanie (jak zaznaczają media - jedna sypialnia i jedna łazienka) w Santa Monica i opłaca jej czynsz. Dodatkowo regularnie raz na kilka tygodni odwiedza Mimi i zaprasza ja na lunch.

04

Zach zapoznał Mimi z Renee Zellweger, która pomogła jej zaprojektować wnętrze mieszkanka i urządzić się w nim. Panie również się zaprzyjaźniły i Renee regularnie robi 87-latce zakupy spożywcze.

05


06

Wiedząc już o łączącej parę przyjaźni nie jest zaskoczeniem to, że Galifianakis zaprosił Mimi jako swojego gościa na premierę Kac Vegas 3. Kiedy dziennikarze zapytali ją, czy często jest brana za babkę aktora, odpowiedziała "Nie, myślą, że jestem jego dziewczyną".

07


Oglądany: 131255x | Komentarzy: 28 | Okejek: 1839 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

12.11

11.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało