Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Brad Pitt - Syzyf XXI wieku

172 671  
821   128  
Sadol pisze: sławny, bogaty, a tyle musi chłopak cierpieć za nie swoje grzechy w swojej wyprawie w poszukiwaniu Idealnych Cycuchów. Oto jego wyboista droga:

1. Najpierw związał się z szesnastoletnią Julliette Lewis, która miała biust dwunastoletniego chłopca.
 
 
2. Potem nietrafiony strzał w Gwyneth Paltrow, wtedy jeszcze mało znaną i przed operacją biustu - miała małe, obwisłe piersi które dopiero po 2000 roku skorygowała.
 
3. Związał się więc z bardzo urodziwą (druga najseksowniejsza kobieta na Ziemi w tamtych czasach), uwielbianą przez wszystkich za "Przyjaciół" Jennifer Aniston, której jedyną wadą były małe, obwisłe piersi (o czym wcześniej nie wiedział, bo aktorka ta nie wystąpiła nigdy topless w żadnej scenie w żadnym filmie) 
 
4. ...postanowił więc, mimo krytyki całego otoczenia i mass mediów, rzucić ją. 
 
5. Z rok po porzuceniu ona w końcu zrobiła sobie operację powiększenia biustu, na co nie mógł jej namówić przez 5 lat małżeństwa. 
 
6. ...a rzucił ją dla nieziemsko pięknej kobiety (pierwsza najseksowniejsza kobieta na Ziemi w tamtych czasach) - kuszącej Angeliny Jolie, o klasycznym, dużym i jędrnym biuście, dzięki któremu (między innymi) dostała rolę niezapomnianej Lary Croft... 
 
5. ... który to biust ona, bez żadnego powodu, postanowiła zniszczyć najpierw przez niekontrolowane, patologiczne odchudzanie, a potem przez nieuzasadnioną medycznie amputację i zastąpić śmiesznymi implantami, w których nie ma nawet sutków. 
 
Już widzę te tematy na maturze 2020 "Brad Pitt - postać heroiczna zmagająca się z trudnymi kolejami losu w czasie wyprawy po Idealny Biust - omów zagadnienie na podstawie poznanych ci wcześniej dzieł literackich" 
 
1

Oglądany: 172671x | Komentarzy: 128 | Okejek: 821 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało