Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 największych seks-rekordów

766 116  
1210   65  
Są tacy ludzie, którzy nigdy nie zapisali się na kartach Księgi Rekordów Guinnessa, choć mogą poszczycić się niesamowitymi rekordami. Oto dziesiątka bohaterów, którym udało się pobić imponujące seks-rekordy.

#1. Największy gang-bang

Lisa Sparxxx to gwiazda filmów dla dorosłych, która pobiła rekord świata w ilości mężczyzn, z którymi odbyła stosunek w ciągu jednego dnia. "Obsłużyła" wtedy dokładnie 919 mężczyzn. Całe wydarzenie miało miejsce w Warszawie podczas Eroticonu w 2004 roku.

1

#2. Najstarszy ojciec na świecie

Indyjski farmer Nanu Ram Jogi ma cztery żony i został najstarszym na świecie ojcem, kiedy na świat przyszło jego 21. dziecko. Jogi miał wtedy 90 lat.

2

#3. Największy penis na świecie

Ten rekord dumnie dzierży Jonah Falcon z Brooklynu. Jego interes mierzy 9.5 cala (24.13 centymetrów) w zwisie i 13.5 cala (34.29 centymetrów) podczas wzwodu.

3

#4. Najstarsza pracująca prostytutka

Najstarszą znaną i aktywną zawodowo prostytutką jest Ciu, pseudonim "Babcia". Ma już 82 lata, a na rynku utrzymuje się dzięki temu, że jej ceny są 10-20 razy niższe niż u konkurencji.

4

#5. Największa wagina na świecie

Jest (a raczej była) integralną częścią Anny Swan, Szkotki cierpiącej na gigantyzm. Jej wagina mierzyła 19 cali, czyli niemalże 50 centymetrów. Kobieta w wieku 19 lat miała 2,38 metra wzrostu. W 1872 roku poznała nieco niższego od siebie mężczyznę (2,13 metra) i zostali najwyższą parą na świecie.

5

#6. Najdłuższy i najszybszy wytrysk

Rekord w tych dwóch kategoriach należy do Horsta Schultza. Najdłuższy wytrysk świata w jego wykonaniu liczył aż 5.71 metra. Mężczyzna może (dosłownie!) poszczycić się też rekordem prędkości w tej kategorii. Jeden z jego wytrysków osiągnął prędkość, nomen-omen, niemalże 69 kilometrów na godzinę.

6

#7. Największa orgia na świecie

Taki rekord musi pozostać w rękach (i nie tylko) Japończyków, którzy szczególnie upodobali sobie masowe imprezki tego typu. Na największą orgię na świecie zwaliło się aż 500 osób. 250 mężczyzn i 250 kobiet uprawiało seks w ogromnej hali magazynowej pod czujnym okiem kamer i aparatów fotograficznych dokumentujących całe wydarzenie.

7

#8. Najsilniejsza wagina

42-letnia Rosjanka Tatiana Kozhevnikova jest dumna z silnej niczym imadło waginy. Rekord pobiła podnosząc 14 kilogramów tylko i wyłącznie przy użyciu swojego najcenniejszego narządu. Do tego wyczynu trenowała aż 15 lat.

8

#9. Najdłuższa masturbacja

Rekord świata z rąk Masanobu Sato w najdłuższej masturbacji padł podczas World Masturbate-a-thonu, który odbył się w 2009 roku w San Francisco. Wytrzymał 9 godzin i 58 minut. Imponujące - mało który mężczyzna kiedykolwiek obejrzał cały film na jednej z tych piekielnych stron z szatańskimi filmami, o których tyle się słyszy na ulicy...

9

#10. Kobieta, która urodziła najwięcej dzieci

Walentina Wasiljewa, żona chłopa Fiodora Wasiljewa to kolejna Rosjanka na liście. 16 razy rodziła bliźniaki, 7 razy trojaczki i 4 razy czworaczki w latach 1725-1765, co dało łącznie 27 porodów, w wyniku których narodziło się 69 dzieci.

10

Oglądany: 766116x | Komentarzy: 65 | Okejek: 1210 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało