Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

SPT CXXXVIII: Najlepsze sposoby na podryw

102 542  
282   7  
Rywalizacja o partnerów i partnerki między przedstawicielami płci najwidoczniej się zaostrza. W ruch poszły śrubokręty i maseczki z nasienia. Jeśli nie chcesz uczestniczyć w tym festiwalu godów, najlepiej uciekaj do Arabii Saudyjskiej albo na Białoruś.
 

Poniedziałek

Ale najpierw zacznijmy od zabezpieczeń, bo bez tego podryw może zakończyć się dopiero po jakichś 25 latach, gdy wreszcie przestaniemy spłacać alimenty. Oczywiście najlepsza jest prezerwatywa. Jednak amerykańskie media z niepokojem alarmują, że ten genialny wynalazek jest ostatnio niecnie wykorzystywany przez nastolatków do... wciągania nosem. Tak, żeby potem wyjąć kondom z ust. Może nikt tam nie tłumaczył jak go używać? Jeśli akurat nie jecie przed komputerem, ani nie uprawiacie przed nim seksu, możecie spróbować obejrzeć to zjawisko.
 
 

Wtorek

Nie wiem jak i czy w ogóle używa się kondomów w Arabii Saudyjskiej, jednak w tym kraju o podryw musi być nadzwyczaj ciężko. Przekonało się o tym dwóch obywateli Zjednoczonych Emiratów, którzy udali się tam na Festiwal Kultury i Dziedzictwa Al Janadriyah. Niestety dla nich arabscy policjanci religijni stwierdzili, że są oni... zbyt przystojni i nie tylko nie pozwolili im brać udziału w festiwalu, ale nawet wyrzucili z kraju. Według oficjalnego komunikatu ich uroda za bardzo mogła przyciągać uwagę niewiast.

Środa

Podobny problem miałaby zapewne część tenisistek. I to nie tylko tam, bo w Europie nie jesteśmy lepsi. Poniższe zdjęcie Caroline Wozniacki znalazło się w albumie "Belarus Press Photo 2011". Problem w tym, że za tę właśnie fotografię autorzy albumu trafili... przed białoruski sąd.Oskarżono ich o ekstremizm i obrazę uczuć narodu białoruskiego. Sędzia w wyroku nakazał zniszczenie wydrukowanych albumów.
 

Czwartek

Wracając do podrywania, nie każdy sposób jest warty świeczki. Pewien 23-latek z angielskiego Lancashire rzekomo tak się nabzdryngolił, że pomylił domy i wszedł do budynku zamieszkiwanego przez inną rodzinę. Jak gdyby nigdy nic wgramolił się na piętro, zdjął spodnie i położył do łóżka. Nagle zjawił się mężczyzna, który – nie wiedzieć czemu – wkurzył się, że ktoś pakuje się pod kołdrę, pod którą śpi jego żona. Imprezowicz zakończył swój podbój w stanie ciężkim w miejscowym szpitalu.

Piątek

Kobiety jednak nie zawsze mają tyle szczęścia. Nie wszystkim faceci sami wskakują pod pierzynę. Niektóre z nich czasem muszą o siebie zadbać. Za przykład niech posłuży znana z „Dynastii” aktorka Heather Locklear, która przyznała się, że w zachowaniu pięknego wyglądu pomagają jej... maseczki ze spermy. Co prawda chodzi tu o zwierzęce nasienie, ale nie można przecież wykluczyć, że ludzkie działa równie dobrze!

Sobota

A jeśli nie mamy ani dawcy, ani pieniędzy na takie maseczki, musimy znaleźć jakieś dobre źródło pieniędzy. Znaleźli je już brytyjscy policjanci z hrabstwa West Midlands. Nagle zaczęli masowo „ulegać wypadkom”, za co dostają potem sowite odszkodowania. Jak wylicza „Daily Mail”, wśród ostatnich przykrych wydarzeń, za które mundurowi dostali spore sumki, było potknięcie się o krawężnik, pogryzienie przez pchły i upadek z roweru.

Niedziela

Niezawodny patent na podryw wymyślił za to Yoshihito Harada. Ten 25-letni Japończyk... potajemnie przebijał śrubokrętem opony niewiast, potem podchodził i proponował pomoc przy wymianie koła, a na koniec brał numery od swoich ofiar. Jak oszacowali mundurowi, uszkodził w ten sposób blisko tysiąc pojazdów. Ostatecznie został jednak zatrzymany i teraz musi szukać nowego sposobu na podryw w areszcie.


Oglądany: 102542x | Komentarzy: 7 | Okejek: 282 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.02

26.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało