Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Kilka rad zanim kupisz konia

86 602  
338   21  
Wyobraź sobie, że jesteś w takiej trudnej sytuacji życiowej, że ty lub twoja kobieta marzycie o posiadaniu prawdziwego konia. Taki koń to nie przelewki, warto się przygotować do jego posiadania z pomocą kilku ćwiczeń. Po nich opieka nad własnym koniem będzie łatwizną!1. Upuść ciężki metalowy przedmiot na swoją stopę. Nie podnoś go, stój w miejscu i krzycz: "Złaź mi z nogi! Złaź mi z nogi!"... 
2. Usiądź za kółkiem samochodu. Rozpędź się i skieruj auto na mur lub ogrodzenie. Gdy auto będzie się zbliżać do ściany, przećwicz techniki relaksacyjne. 

3. Wyjmij z bankomatu 1000 zł. Wyrzuć pieniądze na ulicę i staraj się zachować spokój. Nie wracaj po nie. Ćwicz co miesiąc. 

4. Do tego ćwiczenia będziesz potrzebować pomocnika, który poprowadzi auto. Przywiąż uwięź do auta. Weź ze sobą parę marchewek. Poproś pomocnika, by ruszył autem i stopniowo zwiększał prędkość. Nie puszczaj uwięzi. Staraj się zatrzymać auto. Zamiast auta możesz użyć pociągu.

5. Przywiąż wodze do pociągu (z tyłu, rzecz jasna). Ćwicz delikatne pulsacyjne zatrzymywanie pociągu. Uśmiechaj się tak, jakbyś dobrze się bawił, a wszystko szło po twojej myśli. 

6. Poćwicz swoje zdolności komunikacyjne i tworzenia wizerunku. Przykład: "Wiesz, naprawdę lubię przerzucać obornik", albo: "Wow, to naprawdę super, że twój koń (sportowiec wart miliony) wygrywa wszystkie zawody!"

7. Możesz być każdym, jeśli tylko zechcesz. Pamiętaj, że chcąc konia, chcesz być pogryzionym, pokopanym, pozrzucanym, poślinionym i porzuconym dziesięć kilometrów od stajni. Pamiętaj, marzenia się spełniają. Ćwicz uśmiech w powyższych sytuacjach.

8. Połóż się w błocie, twarzą w dół, w najdroższych ciuchach. Ćwicz wstrzymywanie oddechu. Powtarzaj sobie, że to cenne życiowe doświadczenie. Powtórz następnego dnia z innymi, równie cennymi ubraniami.

9. Spędzaj codziennie dwie godziny na próbie zgięcia łyżki bez użycia siły. Wykorzystaj zdolności psychologiczne. To ćwiczenie powtarzaj tak długo ile trzeba. Łyżki nie wolno do niczego zmuszać.

10. Usiądź na toalecie. Skup się, to ćwiczenie jest trudne. Odpowiednio napinając mięśnie zwieracza odbytu, postaraj się wydobyć z siebie pieniądze.

Po zaliczeniu powyższych ćwiczeń opieka nad własnym koniem będzie łatwizną. Nic was nie zaskoczy!

Oglądany: 86602x | Komentarzy: 21 | Okejek: 338 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.02

06.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało