Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Cała prawda o kobietach

351 197  
1699   133  
Nie oszukujmy się, 8 marca to dla niektórych facetów jedyny dzień w roku, kiedy mówią swoim partnerkom coś miłego (ewentualnie nic nie mówią, tylko dają badyla). My jednak postanowiliśmy wykorzystać moment, by powiedzieć kilka słów prawdy o kobietach. Drogie Panie! Jesteście...

#1. Piękne


Jesteście najpiękniejszymi istotami, jakie chodziły na tej planecie. To wasza uroda, subtelność i wdzięk od wieków inspirowały poetów do tworzenia arcydzieł światowej literatury. Kim byłby twórca bez swojej muzy?

#2. Mądre


Jak donosi „The Telegraph”, najnowsze badania pokazują, że poziom IQ kobiet rośnie szybciej niż IQ mężczyzn. Płeć piękna wnosiła swój wkład do rozwoju nauki od najdawniejszych czasów, ale ich udział nie zawsze był dostrzegany. Wystarczy spojrzeć na listę laureatów nagrody Nobla, by zobaczyć, że wśród naukowców, którzy zmienili świat są także panie.

#3. Cudownymi partnerkami


Nikt tak nie zadba o mir domowy jak kobieta. Potraficie utrzymać rodzinę z dala od chaosu i nierzadko ratujecie ją, gdy zbiorą się nad nią ciemne chmury. Swoim partnerom dajecie nieocenione wsparcie. Wierzcie lub nie, ale gdyby nie kobieta, Polska nie miałaby złotego medalisty w skokach narciarskich.

#4. Uzdolnione


Pod względem talentu nie ustępujecie mężczyznom, a nawet często przewyższacie nas pod tym względem. Dzięki temu osiągacie wielkie sukcesy nie tylko na polu muzyki, sztuki i literatury, ale także na największych międzynarodowych imprezach sportowych takich jak mistrzostwa świata lub igrzyska olimpijskie.

#5. Odważne


Nawet w najbardziej nieludzkich czasach przejawiacie niebywałą odwagę i gotowość do działania w służbie najwyższych wartości, a jeśli trzeba, nie wahacie się chwycić za broń. Wystarczy zauważyć, że kobiety stanowiły prawie 10% stanu osobowego Armii Krajowej.

#6. Przedsiębiorcze


Chociaż niektórzy najchętniej sprowadziłyby Was do roli inkubatora oraz robota kuchennego, potraficie odnosić nieprzeciętne sukcesy zawodowe i rządzić nie tylko domowym budżetem. Odsetek stanowisk kierowniczych w Polsce zajmowanych przez kobiety wynosi już ponad 43%, a wiele krajów ma kobiety na najwyższych stanowiskach państwowych.


Dziewczyny! Jak same widzicie, bez Was nie dalibyśmy sobie rady. Z okazji Dnia Kobiet w imieniu swoim i wszystkich Bojowników Joe Monstera życzymy Wam dni pełnych uśmiechu! Dzięki, że jesteście! :)
25

Oglądany: 351197x | Komentarzy: 133 | Okejek: 1699 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.11

18.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało