Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Lubimy wszystko co amerykańskie

21 362  
27   6  
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)Podobno wyłudzanie odszkodowań to amerykański sport narodowy no i okazało się, że Polacy lubią wszystko co Amerykańskie - Myszkę Miki, Mc Donald’s-a, Coca-Colę oraz, ostatnio bardzo namiętnie, wyłudzanie odszkodowań. W internetowym archiwum Gazety Wyborczej znaleźliśmy ciekawy artykuł na ten temat, przytaczamy, naszym zdaniem najciekawszy fragment.

(...) Kiedy pytałem w ubezpieczalniach o "trzaskanie aut", to oficjalnie wszyscy mówili, że to margines, nie ma tematu, a nieoficjalnie, że to prawdziwa plaga. - Kolega, który szacuje szkody, mówi, że ci gówniarze już żadnego umiaru nie mają, na żywca idą - opowiadał mi jeden z agentów. - Kolega pojechał do szkody. Gówniarz pokazuje potrzaskaną sierrę, centralnie bita. Mówi, że ślisko było na zakręcie i uderzył w słup. A gdzie ten słup? No to jadą. Jest słup, solidny, betonowy, zakręt ostry, mogło rzucić. Ale kolega podchodzi bliżej i w śmiech.
- Pewnie siekierę połamałeś na tym słupie? Musiałeś być, chłopiec, nieźle nawalony. Chłopak zrobił się czerwony i powiedział, jak było.
Jechali całą paczką, opici jak bąki. Gdzieś na prostej ścięli inny słup. Schowali auto do garażu i zanim wytrzeźwieli, mieli już plan, "robimy sierrę na PZU". Na ostrym kacu wzięli młotki, siekiery i polecieli na zakręt robić na słupie ślady po wypadku. Tłukli zawzięcie, ale bez pomyślunku. Pół metra za wysoko. (...)

Źródło: gazeta.pl

A jeżeli trzasnąłeś swoje autko równie nieudolnie i nie wypłacili Ci odszkodowania, a nie stać Cię na naprawę całego przodu, zawsze możesz zrobić coś takiego:
Oglądany: 21362x | Komentarzy: 6 | Okejek: 27 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.10

14.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało