Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ocalony przez matkę

278 975  
3099   77  
Gdy kolejne trzęsienie ziemi w Japonii ustało, ratownicy dotarli do ruin domu zamieszkanego przez młodą kobietę. Wśród gruzów znaleźli ciało.

eartquake00
Ciało było ułożone w dziwnie nienaturalnej pozie. Kobieta klęczała, jakby się modliła, ciało było pochylone w przód, a ramiona coś obejmowały. Zawalony dom zmiażdżył jej plecy i głowę.

Dowódca grupy ratunkowej z wysiłkiem wcisnął się w szczeliny gruzów i sięgnął ręką do ciała kobiety. Miał nadzieję, że będzie ona jeszcze żyła. Niestety, zimne i sztywne ciało było jasnym znakiem, że przybyli za późno.

Dowódca rozkazał swojej grupie zostawić ten dom i przejść do kolejnego gruzowiska. Z niezrozumiałych powodów coś go jednak ciągnęło do tego domu, ponownie tam wrócił, zsunął się do ruin i zaczął sprawdzać ręką teren wokół i pod ciałem. Nagle krzyknął "Dziecko! Tam jest dziecko!"

Cały zespół ratowników rzucił się do pomocy, ostrożnie oczyszczali gruz, kawałek po kawałku. Pod ciałem matki odnaleźli 3-miesięcznego chłopca owiniętego w kwiecisty kocyk. Najwyraźniej kobieta zdecydowała się poświęcić własne życie ratując synka. Kiedy ratownik podniósł chłopca z ziemi, ten jeszcze spał.

Malec szybko został oddany pod opiekę lekarza, gdy ten rozwinął kocyk znalazł tam telefon komórkowy. Na ekranie widniała wpisana wiadomość: "Jeśli przeżyjesz, pamiętaj, że cię kocham". Telefon krążył pomiędzy ratownikami, a każdy kto przeczytał wiadomość zaczynał płakać.

eartquake01
Źródło: CNN
7

Oglądany: 278975x | Komentarzy: 77 | Okejek: 3099 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.10

13.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało