Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Kilka nietypowych usług

112 745  
647   15  
Rynek usług jest tak szeroki, że nawet trudno sobie to wyobrazić. Sprzątanie, przywożenie jedzenia czy naprawy to coś, co jest oczywiste dla wszystkich. Ale jest też cała gama usług, które trudno sobie wyobrazić. Żeby wpaść na pomysł takiego interesu trzeba mieć naprawdę niezły umysł. Albo mocno pokręcony...

Wynajęta do policzkowania

02
Podobnie jak wielu z nas, Maneesh Sethi często rozprasza się w czasie pracy przy komputerze. Ale znalazł ciekawe rozwiązanie tego problemu. Za pomocą portalu z ogłoszeniami o pracy zatrudnił kobietę, żeby go policzkowała za każdym razem gdy oderwie się od pracy.

Jego wydajność pracy wzrosła z 38% do 98%. Może jest to ciekawa propozycja dla niektórych pracodawców?

Przytulanie za gotówkę

01

Kiedyś przytulanie się było oznaką bliskości, zarezerwowaną dla rodziny czy przyjaciół, niewątpliwie przytulanie podnosi na duchu i poprawia nastrój. Pewna mieszkanka Penfield w stanie Nowy Jork uznała, że jest to ciekawa nisza w usługach i otworzyła biznes przytulania się. 29-letnia Jacqueline Samuel otworzyła w czerwcu 2012 firmę The Snuggery, przychodząc tam już od 60 dolarów można zakosztować przytulania się. Oczywiście w grę wchodzi jedynie przytulanie się lub wspólna drzemka, bez żadnych zachowań seksualnych.

Sesja trwa maksymalnie do 90 minut i odbywa się w prywatnym pokoju. W tym czasie rodzina czy przyjaciele Jacqueline krzątają się po domu, zapewniając jej ochronę przed zbyt napalonymi klientami.

Salon czyszczenia uszu

03

To na co pewnie wielu czekało - kolejny pomysł rodem z Japonii. Japończykom czyszczenie uszu kojarzy się z beztroskim dzieciństwem i dlatego gotowi są zapłacić niemałą sumę, żeby choć na chwilę poczuć się jak kiedyś. W związku z tym salony czyszczenia uszu rosną tam jak grzyby po deszczu.

Odkąd władze Japonii skreśliły czyszczenie uszu z listy zabiegów medycznych, nie są wymagane żadne szkolenia czy licencje, więc taki salon może otworzyć każdy. Zdecydowaną większość klienteli stanowią mężczyźni chcący się zrelaksować po stresującym dniu w pracy i powrócić myślami do czasów, gdy kładli głowę na kolanach matki, która czyściła im uszy. Trzech na czterech klientów przyznaje, że zabieg jest tak uspokajający, że zasypiają w czasie gdy ubrana w kimono dziewczyna usuwa z ich uszu wosk.

Kobiety, które chcą pracować w takim miejscu, muszą ukończyć tygodniowy kurs posługiwania się mimikaki - tradycyjnym narzędziem do czyszczenia. Muszą się nauczyć jak usuwać właściwą ilość wosku, ponieważ chroni on przewód słuchowy, nawilża go i ma właściwości antybakteryjne.

Nagie porządki

04

W Teksasie z powodzeniem działa firma Lubbock Fantasy Maid Service założona przez Melissę Borrett. Jeśli zawsze marzyłeś o podglądaniu pokojówki, która sprzątając ci mieszkanie jednocześnie odsłania to i owo ze swojego ciała, to powinieneś się z nimi skontaktować (jeśli przypadkiem mieszkasz w Teksasie). Za jedyne 100 dolarów za godzinę Melissa przyjedzie do ciebie i wysprząta mieszkanie mając na sobie jedynie bieliznę lub będąc topless. Za dodatkowe 50 dolarów można poprosić, aby zabrała ze sobą koleżankę.

Kaligrafowanie listów

05

Poczta elektroniczna jest dzisiaj chyba najbardziej popularnym sposobem na przesyłanie listów. Czy to będą codzienne notatki, życzenia urodzinowe, czy zaproszenie na ślub - najprawdopodobniej przyjdą mailem. Jakbyś się nie starał, mail zawsze będzie bezosobowy i sztucznie idealny. Dopiero ręczne napisanie listu daje mu pewien powiew osobistej komunikacji.

Na szczęście pojawił się Epistly, który może w twoim imieniu wysłać dowolny list, do kogo tylko zechcesz - starannie napisany przez pracownika. Wystarczy wysłać im tekst wiadomości oraz adres na jaki mają wysłać list.

Babcia do wynajęcia

06

Rent-a-Grandma to firma operująca w Teksasie i Wirginii. Mówiąc krótko jest firma zajmująca się wynajmowaniem opiekunek dla dzieci, która wymyśliła ciekawy chwyt marketingowy. Zatrudnione tam opiekunki to starsze panie z dużym doświadczeniem w wychowywaniu dzieci i opieki nad domem.

Kacobus

08

Hangover Heaven to działalność prosta w swych założeniach, a jakże niezbędna. Kacobus jeździ po mieście codziennie od 8:00 rano do 15:00. Kontaktując się z firmą telefonicznie lub przez internet można zamówić odbiór "pacjenta" ze wskazanego miejsca, do którego zostanie on odstawiony po zakończeniu kuracji.

Do wyboru są dwie kuracje - Odkupienie i Zbawienie. Pierwsza ogranicza się jedynie do dożylnego nawodnienia organizmu. Druga dodatkowo oferuje leki przeciw nudnościom, przeciwzapalne i pakiet witamin. Dodatkowo będąc gościem można otrzymać kawę oraz iPada ze słuchawkami na czas kuracji.

Oglądany: 112745x | Komentarzy: 15 | Okejek: 647 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.11

22.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało