Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Dziwna fala kradzieży w Amsterdamie

104 449  
607   20  
Holenderscy policjanci bezradnie rozkładają ręce, a właściciele luksusowych aut przecierają oczy ze zdumienia. Złodzieje w Amsterdamie za cel obrali sobie wyłącznie modele z najwyższej półki, ale nie są zainteresowani wcale samochodem. O co więc chodzi?

4
Jak wszyscy wiemy, Amsterdam to nie tylko multikulturowa społeczność i setki rowerzystów na ulicach, ale również - a może przede wszystkim - kraina ziołem i trawką kwitnąca. To właśnie zamiłowanie ludzi do zielarstwa i hodowania roślinek popycha wielu z nich do włamywania się do luksusowych aut. Zamiast samochodu jednak mieszkańcy biorą...

1

 
... przednie reflektory. Nie jest to bynajmniej odosobniony przypadek - w przeciągu ostatnich dni policja odnotowała 20 takich przestępstw. Wszystkie dotyczą wyłącznie samochodów marki Porsche. Czy potrafisz rozwikłać tę zagadkę, godną współczesnego Sherlocka Holmesa?


2

 
Powód jest banalnie prosty - reflektory zamontowane w samochodach Porsche są niezwykle wydajne pod względem wydzielanej ilości ciepła i światła, a do tego są bardzo energooszczędne i praktycznie nie zużywają energii. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że idealnie nadają się do domowej uprawy marihuany. 


3


5


6


7


8 

Myślicie, że firma Porsche powinna zainteresować się wejściem na ten bądź co bądź niszowy rynek?


Oglądany: 104449x | Komentarzy: 20 | Okejek: 607 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

08.12

07.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało