Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

SPT CXIII: Tajniki nowoczesnego kraju

63 706  
192   12  
Dziś poznacie kilka metod na tworzenie nowoczesnego państwa, w tym te dotyczące wymiany żony na wódkę i rozwiązania problemu zwracania się dzieci do obydwu swoich ojców.
 

Poniedziałek – sterylizacja dla wszystkich

Jak donoszą indyjskie media, 96-letni Indus Ramajit Raghav został najstarszym ojcem na świecie. Dla niego i o 44 lata młodszej małżonki to już drugie dziecko. Nikt nie wie jak im się to udało w takim wieku, ale widocznie ta pani musi mieć w sobie to coś... Szkoda tylko, że mąż będzie teraz ją namawiał na sterylizację, ponieważ nie chce kolejnych wpadek.
 
 

Wtorek - zakaz picia w myjniach

Tak, to niżej to najprawdziwsza Matka Boska, która objawiła się niejakiemu Alexowi Leivie w... automyjni w New Jersey, w której ten pracuje od jakiegoś czasu. Zdążył tylko cyknąć fotkę, poleciał po szefa i... Marii już nie było. Za to dla myjni jest reklama na cały świat. Te Matki Boskie to naprawdę mają przechlapane. Już nie mogą nawet pojechać bryki umyć, bo od razu draka!
 
 

Środa – koniec tatusiów i mam

Za to pewna lewicowa francuska partia nie chce, żeby więcej używano słów ”mama” i „tata”. Teraz mają być to numerowani rodzice, czyli „rodzic nr 1” oraz „rodzic nr 2”. Prawda, jak ładnie? Rzecz jasna ma to być wyciągnięta dłoń w stronę par homoseksualnych, ale ma obowiązywać wszystkich. Zastanawiające tylko które z nich zdobędzie pierwszy numerek, które drugi.
 

Czwartek – marihuana dla Kenijczyków

Ale zamiast wymyślać głupie przepisy o rodzicach, Susan Cooper i Michael Foster z brytyjskiego Long Sutton wzięli sprawy w swoje ręce i w dwóch szklarniach zasadzili marihuanę. Nie mieli zamiaru jej palić, tylko sprzedawać. A dochód, jak twierdzą, przeznaczali na bilety do Kenii, gdzie oboje pomagali tamtejszym dzieciom. Niestety, dwójka dobroczynnych hodowców została skazana przez sąd na trzy lata więzienia. Sędziego jakoś nie rzuciła na kolana ich historia. Albo po prostu nie próbował ich zioła.
 
 

Piątek – alternatywa dla rozwodów

W minionym tygodniu w Indiach wydarzyła się też inna nietypowa małżeńska historia i ta nie miała nic wspólnego z płodzeniem dzieci po 90-tce. Wręcz przeciwnie. 42-latek tak bardzo lubił alkohol, iż stwierdził, że już mu nie wystarcza tylko pensja. Postanowił więc... sprzedać żonę za 110 dolarów. Ta się jednak zbuntowała i, przeczuwając co się święci, nie udała się na miejsce finalizacji transakcji. Trzeba przyznać, że skoro chciał tylko 110 dolarów, to albo bardzo mu się chciało pić, albo ona jest bardzo brzydka.
 
 

Sobota – policja na każdą ewentualność

Pewna nauczycielka na Florydzie została zaatakowana... rybą. Po tym, jak dostała zwierzęciem w głowę, zaczęła rozglądać się wokoło i zastanawiać kto aż tak jej nie lubi. A że nikogo w pobliżu nie było, wezwała policję. Na miejsce przestępstwa przyjechał dzielny funkcjonariusz Brown, który po szybkim, aczkolwiek intensywnym śledztwie stwierdził, że nie tylko uczniowie nie lubią tej belferki. Nie lubi jej też ptak, który 2 km dalej wyłowił 40-centymetrową makrelę, przeleciał z nią nad panią nauczycielką, po czym bestialsko spuścił jej rybę na głowę. Ryba trafiła na posterunek, zapewne z zamiarem przesłuchania.
 
 
 

Niedziela – psy mogą być milionerami

84-letnia niewiasta z Włoch miała swoje dziecko, ba, nawet wnuki, ale kochała je najwidoczniej aż tak bardzo, że nie chciała ich krzywdzić, zapisując im swój pokaźny majątek. Dopiero teraz, po jej śmierci, okazało się, że wszystko trafi do rąk (czy jak kto woli – łap)... pudla o imieniu Chicco. A jest tego niemało: dwa konta bankowe, dwa domy i pałac. Całość jest warta ponad 2 mln euro. Jak by nie patrzeć, Chicco będzie miał teraz bardzo duże wzięcie wśród suczek.
 

Oglądany: 63706x | Komentarzy: 12 | Okejek: 192 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

17.11

16.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało