Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Pokaż mi swe cycki, a powiem Ci kim jesteś

490 557  
1061   59  
Poznajesz nową dziewczynę, z którą od razu nawiązujesz subtelną nić porozumienia. Masz jednak świadomość, że pozorom ufać nie należy i wydająca się wielce sympatyczną niewiasta, może w rzeczywistości być puszczalską jędzą z charakterem cięższym niż radziecki czołg.


Dlatego zanim zaczniesz planować kolejne spotkanie, warto abyś na podstawie pewnych cech, dowiedział się nieco więcej o swojej łani. A zrobisz to w sposób wyjątkowo przyjemny - gapiąc się jej na cycki.

Wisienki

Panie posiadające piersi w formie larwalnej (czyli takie damy, u których przy odrobinie wyobraźni można dostrzec delikatne wybrzuszenie na wysokości klatki piersiowej), uważane są za mądrzejsze i znacznie zabawniejsze od swych piersiastych rówieśniczek. Badacze, którzy poświęcili się dla sztuki łączenia kształtu biustu z upodobaniami seksualnymi ich właścicielek, twierdzą też, że panie o mikrym cycku bardzo szybko przechodzą z gry wstępnej do poważniejszych łóżkowych igraszek. Niestety, pleśniejącą wisienką na tym torcie jest fakt, że panie o nikłym biuście są też bardzo humorzaste...

Piramidy

Kobiety o piersiach przypominających egipskie piramidy często budzą trwogę wśród, znających się na temacie wróżenia z cycków, mężczyzn. Panie o takim kształcie biustu lubią ponoć dominować w łóżku i potężnie tłamsić swych seksualnych partnerów. W tych sprawach obce jest im również jakiekolwiek tabu i nie boją się eksperymentować. Podobno dziewczęta o takim piramidalnym cycku mają też szansę na owocną karierę w pornobiznesie.

Melony

Czyli piersi, dzięki którym ich właścicielka nierzadko przeklina grawitację, to dla wielu mężczyzn prawdziwe góry przeznaczenia. Niestety, mimo swojej przesadnej apetyczności, cycek tego typu wcale nie zwiastuje łatwego, przygodnego seksu, o jakim marzy niejeden adorator tak bujnie obdarzonych pań. Niewiasty o takim biuście lubią być adorowane, ale nie szybko zgodzą się na intymne zbliżenie z pocącym się i robiącym sobie nadzieję amantem.


Zwisy

Panie posiadające dość duże piersi, aczkolwiek wyraźnie bardziej podatne na przyciąganie ziemskie niż inne części ciała, to najczęściej osoby wyjątkowo ambitne. Bardzo często oddają się sztuce i uważane są za wyjątkowo oczytane. Może to dlatego producenci filmów fikanych stworzyli stereotyp dojrzałej, dającej korepetycje po godzinach, nauczycielki o obwisłym cycku?


Cytrynki

Jeśli masz przyjemność obcować z niewiastą o dość małych, aczkolwiek wyraźnie zarysowanych piersiach w kształcie dojrzałych cytryn, możesz uważać się za szczęściarza! To najczęściej niezależne, optymistyczne kobiety, z dużym zapasem dystansu do siebie. Emanują energią, są pomysłowe i mają bardzo pokojowe podejście do życia. Również w sprawach łóżkowych mogą popisać się kreatywnością i zakasującą wszechstronnością - panie o cytrynowych krągłościach lubią spontanicznie oddawać się w ramiona swego partnera nie tylko w sypialni.


Ananasy

Panie o tym najbardziej „kompaktowym” kształcie biustu uważane są za w pełni oddane rodzinie romantyczki. Są też z reguły dość bystre. Często prowadzą własną działalność gospodarczą. Badacze cycków twierdzą, że tego typu biust posiadają kobiety wierne i pielęgnujące swój długotrwały związek – zdecydowanie nie nadają się na kandydatki na jedną tylko noc.


Szeroki biust

O ile niektórym przedstawicielkom płci pięknej piersi wyraźnie ciągną ku kuchennym kafelkom, zdarzają się też panie o biuście wyjątkowo rozłożystym. To z reguły beztroskie i niezależne osoby, o jednej, aczkolwiek bardzo znaczącej wadzie – lubią dużo mówić i często wyolbrzymiają problemy. Ten typ niewiasty bardzo szybko można wyprowadzić z równowagi, a gdy już to nastąpi, należy schować się w bezpiecznym kącie – rozwścieczona dama o szerokim biuście jest gorsza niż zacietrzewiony, agresywny pawian w kondycji bojowej. Kobieta szerokocycna łatwo też się nudzi, przebywając non-stop ze swym partnerem i często bywa dość zwodnicza. Na plus przemawia jednak fakt, że ten typ pań nie lubi przesadnego luksusu i silnie wzbrania się przed ślubem.


Pomarańcze i grejpfruty

W przeciwieństwie do innych „cytrusowych” dziewcząt (jak np. cytrynek), panie posiadający biust tego typu najczęściej stawiają seks na drugim, lub nawet trzecim, planie. Szczególnie dotyczy to dziewcząt o grejpfrutowych piersiach, które często są dość nieśmiałe i bardziej lubią słuchać czułych słówek swojego partnera, niż oddawać się seksualnym uniesieniom.


Podobnie jest z łaniami, które mogą pochwalić się cyckiem o kształcie dorodnych pomarańczy. One również nie należą do osób z dużym libido, a nad łóżkowe harce bardziej sobie cenią długie (nuuudne...) rozmowy i kumpelskie relacje. Są też dość asertywne.

Włochate meduzy

Jak by nie patrzeć – ten typ cycka mówi o tym, że osoba go posiadająca lubi dobrze sobie podjeść, obejrzeć mecz, wyżłopać kilka piw i bez cienia zazdrości pokomplementować tyłeczki młodych dziewcząt, które mijacie na ulicy. Czy zatem na podstawie obserwacji cycków, udało nam się znaleźć partnerkę idealną? Chyba nie...


Z drugiej jednak strony, jeśli doszło do tego, że oceniasz seksualną przydatność osoby posiadającej tego typu biust, to oznacza, że albo za dużo już wypiłeś, albo powinieneś przyodziać tęczowe barwy...
Taka refleksja: Wydaje nam się, że te całe badania i naukowe opracowania, usiłujące udowodnić zależność pomiędzy wielkością oraz kształtem piersi a cechami charakteru i seksualnymi preferencjami jego posiadaczki, zostały przeprowadzone tylko i wyłącznie po to, aby "badacze" mogli bezstresowo pogapić się na cycki.Źródła:
1, 2, 3, 4, 5

Oglądany: 490557x | Komentarzy: 59 | Okejek: 1061 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.01

18.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało