Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Cytując seryjnych morderców

135 458  
441   19  
Tak już po prostu jest, że seryjni mordercy fascynują  nas i jednocześnie przerażają od pokoleń. Są obecni zarówno na pierwszych stronach gazet jak i na ekranie kinowym w niezliczonych produkcjach. Oto kilka zadziwiających cytatów, które padły z ust niektórych potworów w ludzkiej skórze.

Aileen Wuornos"Niech wasze żony i dzieci zostaną zgwałcone, prosto w d**ę".
(Do przysięgłych, którzy skazali ją na śmierć).


Urodzona 29 lutego 1956 r. Aileen miała bardzo ciężkie dzieciństwo. Od najmłodszych lat była wykorzystywana seksualnie. W późniejszym czasie oferowała swoje usługi za paczkę papierosów, a w wieku 14 lat zaszła w ciążę - prawdopodobnie ze swoim bratem lub dziadkiem. Odrzucona przez rodzinę opuściła dom i zamieszkała w pobliskim lesie. Z czasem stała się prostytutką, podróżując po całej Ameryce. Skazano ją na śmierć za zabicie kilku mężczyzn. Jak twierdziła, zabijała ich w obronie własnej.

Albert Fish"Lubię dzieci - są smaczne".


Seryjny morderca, kanibal, sadysta, masochista, pedofil. Podejrzany o zamordowanie co najmniej pięciorga dzieci, sam przyznał się do trzech, jak również do torturowania co najmniej setki małoletnich ofiar. Czyny te uzasadniał potrzebą przeżywania silnych wrażeń. Kiedy sąd skazał go na karę śmierci przez krzesło elektryczne, powiedział: "To dopiero będzie przeżycie, umrzeć na krześle...". W trakcie wykonywania wyroku pomagał katu przy podczepianiu elektrod.

W jego rodzinie notowano przypadki chorób umysłowych i manii religijnej. Sam od najmłodszych lat nie odstawał od reszty rodziny, lubując się w spożywaniu odchodów, podglądaniu nagich chłopców w publicznych łaźniach i pisaniu sprośnych listów do kobiet, których adresy znał z ogłoszeń w gazetach. W więzieniu uwielbiał wbijać sobie w ciało igły. Miał ich w sobie tak dużo, że podczas egzekucji spowodowały zwarcie.

Fish był podejrzany o popełnienie innych zbrodni, choć nigdy się do nich nie przyznał. Detektyw William King wierzył, że Fish był "Wampirem z Brooklynu", seryjnym mordercą i gwałcicielem, na swe ofiary wybierającym głównie dzieci.

Arthur Shawcross"Robiła mi loda i trochę ją poniosło... Więc ją udusiłem".


Arthur Shawcross zamordował dwójkę dzieci, za co trafił do więzienia. Kiedy odsiedział wyrok, zabił kolejnych 12 osób (oficjalnie oskarżono go o zamordowanie 11 z nich). Shawcross służył w Wietnamie i to właśnie okrucieństwa, których był świadkiem, mogły mieć wpływ na jego późniejsze zachowanie. Odnotowano, że posiadał iloraz inteligencji na poziomie 86-92. Zmarł w 2008 roku w wieku 63 lat. Dokument na YouTube:BTK – Dennis Rader"Tak naprawdę uważam, że mogły mnie opętać demony - kiedy byłem mały, upadłem na głowę".


W latach 1974-1991 Dennis Lynn Rader zabił w hrabstwie Sedgwick 10 osób. Jego znakiem rozpoznawczym były litery BTK - jak wyjaśnił w wielu listach do lokalnych gazet, był to skrót od "Bind, Torture, Kill" (Związać, Torturować, Zabić). Spędził 4 lata w lotnictwie wojskowym, następnie pracował m.in. jako rzeźnik w supermarkecie, monter w firmie produkującej sprzęt turystyczny i inspektor służb miejskich w departamencie prawnym Park City. Zaliczył też krótki epizod w firmie, która sprzedawała i instalowała systemy alarmowe - przypuszcza się, że właśnie tam nauczył się jak zneutralizować taki system.

Pozostawał nieuchwytny przez tak długi czas ze względu na ciągłą zmianę sposobu swojego działania - nie można było znaleźć żadnych powiązań między ofiarami ani szczególnych wzorców morderstw. Udało się ustalić jego tożsamość dzięki badaniom DNA nasienia znalezionego na miejscu zbrodni i chusteczki jego córki.

Carl Panzram"Usiadłem na moment, żeby przemyśleć sobie kilka spraw. Kiedy tak siedziałem, pojawił się obok na oko 11/12-letni dzieciak. Szukał czegoś. Po chwili to znalazł. Zabrałem go do położonej niedaleko żwirowni. Zostawiłem go tam, ale najpierw go zgwałciłem i zabiłem. Kiedy stamtąd odchodziłem, z jego uszu wylewał się mózg - nie mógł być bardziej martwy".


Carl Panzram był seryjnym mordercą, gwałcicielem, podpalaczem i włamywaczem. Znany jest ze swoich spowiedzi przed jednym ze strażników więziennych, swoim jedynym przyjacielem, Henrym Lesserem. Z detalami opisał 22 morderstwa, których dokonał. Przyznał się też do zgwałcenia ponad 1000 mężczyzn.


Źródła: 1, 2, 3

Oglądany: 135458x | Komentarzy: 19 | Okejek: 441 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało