Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Praca marzeń każdego bojownika

118 197  
818   22  
Ed Houben nigdy nie był typem kolesia, który zaczepia laski w barach i od razu ląduje z nimi w łóżku. Świadczyć o tym może chociażby fakt, że do 34. roku życia był nieśmiałym, zakompleksionym prawiczkiem. I wtedy obudził w sobie prawdziwą bestię... Ale po kolei.

1 
Pan Houben - jak wspomnieliśmy na wstępie - przez długi okres był prawiczkiem, musiał znaleźć więc inne sposoby na rozładowanie swojego napięcia seksualnego. Wytrwały trening zachęcił go do podjęcia współpracy z lokalnym bankiem spermy. Za sprzedaż swojego "nasienia" otrzymywał 8 000 dolarów. Ale pieniądze to nie wszystko - przynajmniej z takiego założenia wyszedł Ed, który szybko porzucił ten rodzaj aktywności zawodowej...

2

... i zaczął masowo zapładniać kobiety. Za darmo. Na ich prośbę. 

Ogłoszenia zamieszcza w internecie. Za swoje usługi nie bierze żadnych pieniędzy, ponieważ - jak sam mówi - pracuje tylko i wyłącznie dla dobra kobiet i własnej satysfakcji. Na chwilę obecną jest ojcem 45 synów i 35 córek, a 10 kobiet szykuje się do porodu.

Oczywiście przed stosunkiem partnerka podpisuje specjalnie przygotowaną umowę, w myśl której zrzeka się jakichkolwiek roszczeń wobec biologicznego ojca (zabezpieczenie na wypadek, gdyby któraś klientka chciała zgarnąć alimenty).


3

Prowadzenia tak satysfakcjonującego życia zawodowego nie przeszkadza Houbenowi w posiadaniu dziewczyny, która nie tylko wie o jego pracy, ale uważa również, że jest to bardzo interesujące zajęcie i nie widzi w tym nic dziwnego.

Oglądany: 118197x | Komentarzy: 22 | Okejek: 818 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.02

26.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało