Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

SPT CIV: Powiększanie piersi po polsku

78 164  
132  
Naturalną metodę powiększania piersi opracował Polak. Nie trzeba wcale operacji plastycznych i kupy forsy na chirurga. Wystarczy trochę wkurzonych pszczół.

Poniedziałek

Podczas realizacji tego szczwanego planu udało się niemal wszystko. Z niemieckiego zoo Hochwildschutzpark Hunsrück zapragnęły uciec trzy kangury. Najwyraźniej miały jednak pomocników, bowiem rzecznik ogrodu potwierdził później, że podkop przez pierwsze ogrodzenie, którym zbiegły, był autorstwa... lisa, natomiast drugą dziurę w ziemi wykopał wcześniej dzik. I tym sposobem, przechodząc pod ogrodzeniami, kangury czmychnęły do lasu. Tam już było jednak gorzej, bo dwójka od razu została pojmana, trzeci zaś wpadł po gonitwie. Aż trudno uwierzyć, że tak dobry plan nie przewidywał co zrobić po wydostaniu się na zewnątrz. Może po prostu dał ciała niedźwiedź, który miał czekać za siatką w furgonetce?
 
 

Wtorek

Amerykańska propaganda znowu musiała zrobić swoje! Kilkoro wysoko postawionych dygnitarzy chińskiej partii komunistycznej zostało podstępnie WROBIONYCH w seksaferę, poprzez opublikowanie ponad setki ich roznegliżowanych zdjęć podczas rzekomej orgii. Na szczęście stojąca na straży moralności partia zdementowała plotki, podając do publicznej informacji, że to fotomontaż. Co prawda jeden z nich już się przyznał do seksualnej bibki, ale to na pewno był fotomontaż. Na dowód przedstawiamy poniżej oryginał jednej z fotografii, będący niezbitym dowodem na to, że Zachód chce rozbić chińską partię od środka!
 
 

Środa

Nie wiadomo, czy to był odwet Chińczyków, ale faktem jest, że w Stanach, podobnie jak u nas, dochodzi do (zaplanowanych lub nie) pomyłek podczas przesyłania towaru. Cóż jednak miał począć niejaki Seth Horvitz, który niecierpliwie czekał na wysokiej jakości telewizor, a kurier dostarczył mu... karabin szturmowy Sig Sauer SIG716? Po nieudanej próbie skontaktowania się ze sprzedawcą pozostało mu tylko przekazać karabin policjantom. Swoją drogą to mógłby być w Polsce całkiem niezły interes. Można by sprzedawać na Allegro produkty „telewizor dla teściowej” i wszystko byłoby legalne!
 
 

Czwartek

Ale żaden karabin ani telewizor nie był potrzebny do szczęścia Jasonowi "Mayhemowi" Millerowi, którego najwidoczniej mogła zadowolić tylko porządna modlitwa. Ten amerykański zawodnik MMA wybił więc szybę jednego z kościołów, po czym wszedł do środka. I najwidoczniej ma swój sposób na konwersację z Bogiem, bowiem wezwani policjanci zastali go na piętrze świątyni, gdzie leżał na ławce nagi, w pianie z gaśnicy. Co prawda z tak wielkiej religijności miał go wyleczyć areszt, ale wyszedł dość szybko po wpłaceniu 20 tys. dolarów kaucji.
 
 

Piątek

Za to 2 tys. tamtejszych dolarów kary musiał zapłacić australijski śmiałek, który postanowił... posurfować na wielorybie. Hugh Jason Risebourgh gdy zobaczył pływającego walenia podczas spaceru po plaży, najpierw wskoczył do wody, a potem na jego grzbiet. Inna sprawa, że wieloryb szybko go zrzucił, ale najwidoczniej tego dnia musiała go boleć głowa.
 
 

Sobota

Trudno się jednak dziwić, że Amerykanom i Australijczykom odbija, skoro najpiękniejsze na świecie kobiety są u nas – w Polsce. I mogą być jeszcze piękniejsze! Jak donosi Super Express, w kraju mamy człowieka, który zna sposób na naturalne powiększanie piersi. Zdaniem Witolda Sołtysa, właściciela pasieki w Lesznie, wystarczy skromne 280 użądleń pszczół i piersi będą większe. Jest już nawet pierwsza chętna, która poddawana jest kuracji.
 

Niedziela

Kiedy my nie mamy się za bardzo z czego cieszyć jeśli chodzi o sukcesy sportowe, Finowie coraz bardziej rozwijają kulturę fizyczną. W niedzielę zorganizowano tam Mistrzostwa Świata w Rzucie Telefonem Komórkowym. Wygrał ich reprezentant, posyłając urządzenie na ponad sto metrów, co stanowi nowy rekord globu. Ciekawe kiedy MKOL zrobi z tego dyscyplinę olimpijską?
 


Oglądany: 78164x | Komentarzy: 0 | Okejek: 132 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.09

21.09

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało