Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Ostatni odcinek Fiorelli

17 126  
4   2  
Andres nie może uwierzyć w słowa Fiorelli. Dziewczyna próbuje mu wszystko wytumaczyć, ale on nie chce wybaczyć jej kłamstwa.
Anna Maria mówi Rebece o ekschumacji zwłok ich matki. Wyniki potwierdziły, że nie zabiła jej. Daje do zrozumienia Rebece, że już nie pozwoli się szantażować.
Caridad prosi Fiorellę o wybaczenie za zło, które jej wyrządziła. Dziewczyna jest zaskoczona, ale wybacza Caridad. Także wyznaje kobiecie, że mały Andres jest jej wnukiem.
Christian zaręcza się z Normą. Fiorella wyprowadza się do Amparito. Silvina lekceważy Rebekę w wydawnictwie. Mario prosi Paule o rękę, a ona się zgadza. Chabuca okłamuje Andresa mówiąc, że Fiorella wyjechała.

Silvina składa na polici doniesienie o zabójstwie, które popełniła Rebeka zabijając Sandrę. Jimenez znów zobaczył Fiorellę przebywającą u Amparito. Roberta postanawia zjawić się na ślubie Christiana z Normą. Meche uznaje Gaspara za swojego narzeczonego. Rebeka zostaje aresztowana przez inspektora Marqueza na oczach personelu wydawnictwa i trafia do więzienia. Caridad wyznaje synowi, że udawała swoją chorobę i pomagała jej w tym Rebeca.

Andres nie chce widzieć swojej matki i prosi ją, by zniknęła z jego życia. Mężczyzna chce jak najszybciej zobaczyć się z Fiorellą i prosić ją o wybaczenie. Jimenez podsłuchuje jego rozmowę z Barriosem i informuje go o miejscu pobytu Fiorelli. Mówi też, że Rebeca nigdy nie była w ciąży i została aresztowana za zabójstwo Sandry. Andres odwiedza ja w więzieniu i mówi jej, co o niej myśli.

Później udaje się do Amparo i prosi tam Fiorellę o wybaczenie. Mówi jej, że wie o wszystkich kłamstwach matki i Rebeki. Fiorella wybacza ukochanemu. Razem zjawiają się w rezydencji. Fiorella prosi Andresa, by wybaczył matce. Tymczasem mieszkańcy dzielnicy slumsów zatrzymują Joaquina. Oskarżają go o pobicie kolejnej dziewczyny. Przyjeżdża policja i zabiera go do radiowozu.

Andres wybacza matce ze względu na Fiorellę i ma nadzieję, że od tej pory będzie dla nich dobra. Fiorella i Andres szykują się do ślubu. Roberta pierwszy raz nie krytykuje Normy. Wręcz przeciwnie mówi jej, że pięknie wygląda. Na ślubie Andresa i Fiorelli pani Roberta prosi Caridad o wybaczenie. Matka młodego Guzmana nie unosi się dumą i wybacza nienawidzonej przez lata kobiecie. Wszystko kończy się dobrze. Fiorella i Andres biorą ślub.

Telnowela "Pobre Diabla" kończy się namiętnym pocałunkiem Fiorelli i Andresa.

KONIEC

Oglądany: 17126x | Komentarzy: 2 | Okejek: 4 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.10

05.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało