Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Nie czytaj, jeśli masz zupełnie przeciętnego penisa

347 773  
1193   118  
Skandal! Dyskryminacja! Rasizm! Okropna rzecz przydarzyła się mieszkańcowi USA, a mogło się przydarzyć każdemu z nas. Otóż Jonah Falcon został przez obsługę bramki bezpieczeństwa na lotnisku wzięty za potencjalnego terrorystę.  Zacznijmy od tego, że Jonah dzierży (dosłownie czasem też) rekord w kategorii  najdłuższego penisa na świecie. 

Jonah Falcon, 22 cm w stanie spoczynku i 36 cm w stanie erekcji, zaliczonych 1200 partnerów* (obu płci, ponieważ Jonah jest biseksualny). Tak najkrócej można streścić życiorys sławnego 41-latka.

Chociaż miał wiele propozycji zagrania w filmie porno, nigdy takowej nie przyjął. Jest autorem scenariusza z elementami autobiograficznymi Confessions of a Horse Hung Boy (Wyznania chłopaka z końskim przyrodzeniem).   Wystąpił w filmie Pięknym umysł.

Tytułowa historia  miała miejsce na jednym z lotnisk w San Francisco. Mężczyzna został zatrzymany przez strażnika z powodu... podejrzanego wybrzuszenia w okolicach krocza.Strażnik, podejrzewając materiały wybuchowe, zapytał się go, czy przechowuje coś w kieszeniach, na co Falcon odpowiedział, że nie.

Rozbawiony całą sytuacją próbował dać do zrozumienia, że to tylko jego przyrodzenie - niestety dla niego, nikt mu nie uwierzył.

Krocze Jonaha została spryskane specjalną białą substancją (test na materiały wybuchowe), a on sam porządnie wymacany. Dopiero test za pomocą skanera rentgenowskiego uświadomił obsługę lotniska z jakim potworem mają do czynienia. 

 
Jonah Falcon zdążył na swój lot i nie zraził się tą sytuacją, ale wpadł na prawdziwie szatański pomysł.

Od teraz zamierza latać po świecie wyłącznie w obcisłych spodenkach kolarskich.  Niech od razu wiedzą co zacz...


3

Oglądany: 347773x | Komentarzy: 118 | Okejek: 1193 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało