Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Nie czytaj, jeśli masz zupełnie przeciętnego penisa

347 737  
1193   118  
Skandal! Dyskryminacja! Rasizm! Okropna rzecz przydarzyła się mieszkańcowi USA, a mogło się przydarzyć każdemu z nas. Otóż Jonah Falcon został przez obsługę bramki bezpieczeństwa na lotnisku wzięty za potencjalnego terrorystę.  Zacznijmy od tego, że Jonah dzierży (dosłownie czasem też) rekord w kategorii  najdłuższego penisa na świecie. 

Jonah Falcon, 22 cm w stanie spoczynku i 36 cm w stanie erekcji, zaliczonych 1200 partnerów* (obu płci, ponieważ Jonah jest biseksualny). Tak najkrócej można streścić życiorys sławnego 41-latka.

Chociaż miał wiele propozycji zagrania w filmie porno, nigdy takowej nie przyjął. Jest autorem scenariusza z elementami autobiograficznymi Confessions of a Horse Hung Boy (Wyznania chłopaka z końskim przyrodzeniem).   Wystąpił w filmie Pięknym umysł.

Tytułowa historia  miała miejsce na jednym z lotnisk w San Francisco. Mężczyzna został zatrzymany przez strażnika z powodu... podejrzanego wybrzuszenia w okolicach krocza.Strażnik, podejrzewając materiały wybuchowe, zapytał się go, czy przechowuje coś w kieszeniach, na co Falcon odpowiedział, że nie.

Rozbawiony całą sytuacją próbował dać do zrozumienia, że to tylko jego przyrodzenie - niestety dla niego, nikt mu nie uwierzył.

Krocze Jonaha została spryskane specjalną białą substancją (test na materiały wybuchowe), a on sam porządnie wymacany. Dopiero test za pomocą skanera rentgenowskiego uświadomił obsługę lotniska z jakim potworem mają do czynienia. 

 
Jonah Falcon zdążył na swój lot i nie zraził się tą sytuacją, ale wpadł na prawdziwie szatański pomysł.

Od teraz zamierza latać po świecie wyłącznie w obcisłych spodenkach kolarskich.  Niech od razu wiedzą co zacz...


3

Oglądany: 347737x | Komentarzy: 118 | Okejek: 1193 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało