Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

15 szokujących faktów od naukowców i pracowników z różnych branż

211 833  
1065   51  
Każdy zawód ma swoje sekrety i sekreciki, o których wiedzą tylko ci, którzy w nim pracują. Przyszedł czas, by niektóre z nich pokazać światu...


1. Obliczono, że około 10 procent dzieci badanych w testach na ojcostwo nie przejawia pełnej zgodności z domniemanymi rodzicami, czyli jest wychowywanych przez swoich niebiologicznych ojców.

2. Airbus planuje swoją linię produkcyjną na dziesięciolecia do przodu i w ogóle nie jest zainteresowany podwyższaniem ekologicznych wskaźników swojej działalności. Zamiast tego, kieruje wszystkie starania na to, by wyglądać na zainteresowanego ekologią.3. Jeśli mieszkacie w dużym mieście, to jest spora szansa, że pijecie wodę, która przepłynęła rurami położonymi ponad sto lat temu.4. „Pracuję w rzeźni. Tłuszcz i kości, które zostały ze sklepów, trafiają do kosmetyków, szamponów, mydła, landrynek i innych produktów."5. Doktorant chemii: Podczas kontroli inspekcji pracy przestrzega się zasad BHP. I tylko wtedy.6. Większość ludzi, których słychać w radiu tak naprawdę nie występuje na żywo. Kiedy mówią coś w rodzaju „Dzwońcie do nas i zamawiajcie piosenki”, a w słuchawce słyszycie sygnał zajętego numeru, to znaczy, że po drugiej stronie nie ma nikogo.7. "Dział IT wie o was wszystko. Musimy mieć możliwość czytania wszystkiego, by wyłapywać bugi. NIE interesuje nas, że macie pleśniawki."


8. "Można umrzeć, jeśli zażyje się kokainę na dzień przed wizytą u stomatologa. Lepiej powiedzieć o tym swojemu dentyście."9. Winogrono do tanich win tłoczy się maszynowo, oznacza to, że są one pełne zgniłych owoców i pająków.10. Wszystkie kluczyki do amerykańskich radiowozów marki Chevrolet są takie same, więc jeśli uda ci się zdobyć jedne, to otworzysz nimi każdy taki policyjny samochód.11. Jedną odwiedzaną przez was podstronę Amazona (albo jakiegoś podobnego dużego portalu) tworzy nawet i 30 komputerów.12. Na świecie jest tylko 500 kompozytorów, zarabiających na życie pisaniem muzyki do filmów, gier lub programów. Dla porównania, w samym Los Angeles aż 11 tysięcy ludzi próbuje osiągnąć sukces w tej dziedzinie.13. Lekarze i pielęgniarki ciągle się mylą. Pracują po wiele godzin i mają za dużo obowiązków, a najmniejszy błąd może kosztować czyjeś życie. Nie wińcie ich, ale warunki, w których funkcjonują.14. Pracuję w firmie, która zarządza fan klubami gwiazd. Mamy tutaj specjalną maszynę, która umożliwia nam nanoszenie autografów znanych osób na ogromne ilości różnych rzeczy i całkowicie legalnie twierdzić, że rzeczy te były podpisane ręcznie.


15. "Pracuję w motelu. Nigdy nie używajcie narzut na łózko. Pierze się je raz na trzy miesiące albo kiedy gość je „ubrudzi”. Nie chodźcie też boso po pokoju. Dywany są prane raz lub dwa razy w roku, jeśli w ogóle."
5

Oglądany: 211833x | Komentarzy: 51 | Okejek: 1065 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.08

17.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało