Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 typów dziewczyn, które lubią mężczyźni

809 776  
2533   132  
Podobno najkrótsza droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek, choć inni twierdzą, że to stanowczo za wysoko. My prezentujemy wam jeszcze kilka innych dróg - każda z was znajdzie coś dla siebie.

#1. Dziecko

Niektórzy mężczyźni lubią dziewczyny bardziej infantylne od nich. Podoba im się ta dziecięca wesołość i figlarność. Zwłaszcza ten typ dziewczyn przyciąga facetów-tatusiów, którzy potrzebują „małego słoneczka”, które rozświetla im ich nudne życie.

#2.Tajemnicza dama


Wszystkim mężczyznom podoba się w kobiecie odrobina tajemniczości, ale nie przeginajcie. Zbyt duża porcja tajemnic grozi śmiertelnym przedawkowaniem. Mówiąc prościej, należy być w miarę nieprzewidywalną i odkrywać swoje tajemnice stopniowo.

#3. Sexy girlNatury nie oszukasz, to fakt. Seks przyciąga uwagę w 99 przypadkach na 100, ale nie gwarantuje ani szczęścia w życiu osobistym, ani udanego małżeństwa. Nie każdy mężczyzna pragnie poważnego związku z kobietą, która 24 godziny na dobę działa jak czerwona płachta na byka, którym jest cała męska populacja. Lepiej nakręcać swojego faceta nieskromnością kiedy jesteście sam na sam. Wtedy na pewno nie ucieknie.

#4. NiedoświadczonaWielu mężczyzn pociągają dziewczyny niewinne, naiwne i wstydliwe. Zwłaszcza w naszych czasach, kiedy takich ze świecą szukać. Odpowiedni, mądry mężczyzna zawsze doceni przyzwoitość i niedoświadczenie dziewczyny, z którą chce budować stały związek. Uczyć cię wszystkiego będzie mu przyjemniej, niż spotykać się taką, która już wszystko umie i trzykrotnie przechodziła rzeżączkę.

#5. Dziewczyna BondaKażdy f
acet marzy o Larze Croft, nawet specjalnie tego nie ukrywa. Nie śpiesz się jednak z demonstrowaniem swoich niekobiecych cech. Mężczyznę wystraszy twój czarny pas karate, albo nie daj bóg, sumo. Ale coś prostego, np. umiejętność samodzielnej naprawy kranu to dobry sposób na wywołanie zachwytu. Jeśli lubisz chodzić po górach, ściągać koty z drzew albo uprawiasz jakiś sport, to warto się tym chwalić. Mężczyzn kręci aktywność, a nie bierna istotka, godzinami zmieniająca statusy na fejsie.

#6. Niegrzeczna dziewczynkaCzasem chciałoby się dać jej klapsa. Ale nie myl „dać klapsa” z „oklepać”. Demoralizacja jest dobra w łóżku, w codziennym życiu lepiej jej nie okazywać, czyli nie wracać po pijaku z baru o trzeciej nad ranem, przeklinać przy jego matce i kopać kota sąsiadów.

#7. Zosia SamosiaMężczyzn pociąga „Miss Samodzielności”, która jest w stanie sama rozwiązywać swoje problemy i nie zawraca im tym głowy. Ale z czasem każdy przedstawiciel płci brzydkiej zaczyna się zastanawiać, czy w ogóle jest potrzebny takiej kobiecie, skoro ona sama potrafi o wszystko zadbać. Dlatego chociaż od czasu do czasu poudawaj, że potrzebujesz jego pomocy. Niech poczuje się niezastąpiony.

#8. Druga matkaNa początku facet chce jak najszybciej wyrwać się spod matczynego skrzydła i poczuć się wolnym. Kiedy to następuje, zdaje sobie sprawę, że teraz przydałby się ktoś, kto będzie mu sprzątać i gotować. I wtedy pojawiają się one – troskliwe panie domu, zastępujące mężczyźnie matkę. Oczywiście po jakimś czasie facet znów poczuje kryzys wieku młodzieńczego i zechce uciec od matczynej opieki. Należy być mądrą kobietą, żeby sobie z tym poradzić.

#9. SupergwiazdaTo ta, którą wszyscy się zachwycają, ale która jest zawsze sama. Mężczyznom nie starcza odwagi by do niej podejść. Taki typ dziewczyn powinien nauczyć się dawać jasne sygnały temu, który się jej podoba. W przeciwnym wypadku będzie jak w jednej z rosyjskich piosenek: „Dziewczynom z wyższych sfer ciężko uniknąć samotności...”

#10. KumpelaFacetom podobają się dziewczyny z poczuciem humoru, skłonnością do szaleństw, niecodziennym hobby. A więc powinnaś śmiać się z jego dowcipów, grać z nim na plejce i oglądać mecze. Krótko mówiąc, być jak kumpel, tylko z cyckami... ale pamiętaj, w nocy nie zachowujesz się wciąż jak kolega...

Oglądany: 809776x | Komentarzy: 132 | Okejek: 2533 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.08

22.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało