Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Dziwne kryjówki ludzi łamiących prawo

132 648  
498   4  
Czego to ludzie nie wymyślą, żeby schować się przed wymiarem sprawiedliwości. Przed wami mała próbka przykładów, będących jednocześnie przestrogą.

W fotelu samochodowym


Jeden z imigrantów, próbujących przedostać się z Meksyku do USA, przeszedł samego siebie w sztuce tworzenia iluzji. Celnicy znaleźli go zaszytego wewnątrz... fotelu samochodowego. Naszym skromnym zdaniem powinni faceta wpuścić do kraju za sam pomysł.

W bagażniku sędziegoBrzmi mało prawdopodobnie, ale to prawda. Pewien nastolatek narobił sobie problemów poprzez naruszenie zasad zwolnienia warunkowego. W dniu rozprawy postanowił jednak uciec. Nieopodal znalazł zaparkowany, otwarty samochód i schował się w jego bagażniku. Niestety, zadziałała chyba zła karma, bo samochód należał do jednego z sędziów.

W paczce pocztowejCo jest lepsze od bezkarnego wysłania paczką skradzionych dóbr? Wysłanie paczką siebie razem z nimi. Taki był plan niejakiego Rawsona Watsona, który chciał obrabować pasażerów, ukrywając się w przedziale bagażowym, a dokładnie w jednej z paczek. I prawie mu się udało. Pech chciał, że podczas rozładunku owa paczka upadła, wyrzucając go z hukiem ze swojego wnętrza.

W walizceNa podobny pomysł wpadło dwóch Polaków, którzy okradali walizki osób podróżujących autobusem z Gerony do Barcelony. Jeden z nich chował się w walizce i wychodził z niej w trakcie podróży, dokonując grabieży. Złodzieje wykorzystywali tę technikę przez kilka miesięcy. Policja zaleciła kierowcom szczególną czujność. Jeden z nich zwrócił uwagę na wyjątkowo dużą walizkę. Kiedy ją otwarto, w środku znaleziono mężczyznę z latarką, wytrychem i małym plecakiem. Mężczyzna tłumaczył się, że nie miał pieniędzy na bilet.

Za deską rozdzielcząKolejny przykład na kreatywność imigrantów z Meksyku. Tym razem za kryjówkę posłużyła deska rozdzielcza.

W lodówceTen mężczyzna był poszukiwany przez władze Pensylwanii. Udało się go zlokalizować w jednym z hoteli, ale kiedy funkcjonariusze się tam zjawili, po podejrzanym nie było śladu. Przynajmniej nie na pierwszy rzut oka. Z pomocą przyszedł jeden z psów policyjnych, który wychwycił jego zapach przy lodówce, w której się ukrył.

W kominieOkazuje się, że w kominie może ukryć się nie tylko siwobrody, tłuściutki złodziej ciasteczek w czerwonym kubraczku. Pewnemu 19-latkowi udało uciec przed kanadyjską policją, ale tylko na krótki czas. Kiedy funkcjonariusze wdrapali się za nim na dach, chłopaka już nie było. Po kilku godzinach dostali jednak informację, że jakiś chłopak utknął w kominie i woła o pomoc dokładnie tam, gdzie urwał się ślad...

W szafie mamyPamiętacie, jak w wieku 6 lat stłukliście mamie wazon i ze strachu schowaliście się w szafie? Tutaj mamy podobny przypadek, z tą różnicą, że schował się 22-latek, jego mama była policjantką, a przewinieniem nie było stłuczenie wazonu, tylko posiadanie w domu narkotyków i broni. Taki numer wyciąć mamie...


Oglądany: 132648x | Komentarzy: 4 | Okejek: 498 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

24.10

23.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało