Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

PAP: Brytyjski rząd namaszcza seks oralny

12 997  
0   15  
Brytyjskie ministerstwo edukacji będzie promować seks oralny. Ta wiadomość, równie wspaniała jak nieprawdopodobna nie mogła zostać przez nas pominięta.

Rząd brytyjski, powodowany troską o zmniejszenie liczby nastolatek zachodzących w ciążę, sugeruje młodzieży zainteresowanie się seksem oralnym - donosi w poniedziałek "The Times". Przeciwnicy takiego podejścia argumentują, że efekty mogą się okazać odwrotne do zamierzonych - zamiast zapobiegać niepożądanym ciążom, popierany przez rząd program edukacji seksualnej będzie stymulował zainteresowanie młodzieży pożyciem płciowym.

Program, opracowany przez uniwersytet Exeter i popierany przez resorty zdrowia i edukacji, obejmuje szkolenie nauczycieli w zakresie przekazywania młodzieży szkolnej wiedzy o "przystankach" przed podjęciem właściwych stosunków seksualnych. Uczniów należy zachęcać do odkrywania nowych "poziomów intymności", w tym seksu oralnego, jako alternatywy dla stosunków płciowych.

Ponad 100 tysięcy nastolatków objęto już takim szkoleniem. "The Times" informuje, że problem niepożądanych ciąż u nastolatek jest w Wielkiej Brytanii najpoważniejszy w Europie, ale nie podaje konkretnych danych.

Źródło wiadomości WP

A my pytamy, co z nekrofilią i zoofilią? Czy to już program zarezerwowany dla artystycznych szkół wyższych?

Oglądany: 12997x | Komentarzy: 15 | Okejek: 0 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.10

02.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało