Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

18 męskich sekretów

416 796  
1598   95  
Osiemnaście męskich sekretów, o których powinna wiedzieć każda kobieta. Sprawdź, czego nie usłyszysz od żadnego mężczyzny, choć bardzo chciałby, abyś o tym wiedziała...

Sekret 1: Mężczyznom trudno jest mówić wprost o swoich uczuciach

Kliknij i zobacz więcej!

Chcesz z niego wyciągnąć więcej? Zapytaj, co myślał, gdy się pierwszy raz spotkaliście, albo co chciałby robić podczas romantycznego weekendu. Jego odpowiedzi mają szansę dać ci pojęcie o tym, co do ciebie czuje.

Sekret 2: Mężczyzna pokaże ci, że cię kocha, ale rzadko ubierze swoje uczucia w słowa

Większość mężczyzn wyraża swoje uczucia poprzez czyny. Naprawa cieknącego kranu, wymiana opon w twoim samochodzie, a nawet wynoszenie śmieci - cokolwiek, co ułatwi ci życie - to właśnie deklaracja męskiej miłości.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 3: Mężczyźni traktują zobowiązania bardzo serio
Czasami trudno namówić mężczyznę, aby się do czegoś zobowiązał, podobnie bywa z zawarciem związku małżeńskiego. To dlatego, że mężczyźni traktują swoje deklaracje bardzo serio - stąd np. odwlekanie oświadczyn. Większość facetów chce mieć absolutną pewność, że zwiąże się z właściwą kobietą. Podobno aż 90% żonatych mężczyzn deklaruje, że gdyby mieli wstąpić w związek małżeński raz jeszcze, poślubiliby tę samą kobietę.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 4: Oni naprawdę słuchają

W czasie rozmowy mężczyźni rzadko kiwają głową lub mówią „rozumiem" albo „tak" na znak, że słuchają. Tak robią kobiety. Mężczyźni zwykle słuchają w milczeniu, aby móc myśleć o tym, co słyszą.
Kliknij i zobacz więcej!


Sekret 5:
Według mężczyzn wspólne zainteresowania scalają związek
Przedstawiciele płci brzydkiej wzmacniają relacje nie poprzez rozmowę, ale przez dzielenie zainteresowań i pasji. Wspólne uprawianie sportu i seksu sprawia, że facet czuje silniejszą więź ze swoją partnerką.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 6: Mężczyźni potrzebują czasu tylko dla siebie

Gdy mężczyzna ma pasję, której z nim nie dzielisz, pozwól mu ją realizować. On spędzi czas tak, jak lubi, a ty zyskasz chwile tylko dla siebie. Gdy każdy z partnerów ma możliwość realizowania się, mają też więcej doświadczeń, którymi mogą się ze sobą dzielić.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 7: Faceci uczą się od swoich ojców

Jeśli chcesz wiedzieć, jak twój mężczyzna będzie funkcjonował w związku, poobserwuj jego ojca. Specjaliści twierdzą, że mężczyźni uczą się życiowej roli od ojców. Sposób w jaki ojcowie funkcjonują w rodzinie, jak traktują swoją żonę może determinować zachowanie ich synów.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 8: Mężczyźni szybciej wybaczają

Kobiety mają tendencję do chowania żalu i urazy, trudno zapominają krzywdy. Mężczyźni szybciej przechodzą do porządku dziennego nad bolesnymi doświadczeniami; patrzą w przyszłość, a nie w przeszłość. Dlatego gdy ty ciągle masz ochotę roztrząsać wczorajszą kłótnię, on już prawie o niej zapomniał.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 9: Mężczyźni mają mniej wyczulony „radar" emocjonalny

To dlatego rzadko wychwytują tak subtelne sygnały jak zmianę brzmienia głosu czy mimiki twarzy. W związku z tym mogą nie odczytać informacji przekazywanych nie wprost. Jeśli chcesz mieć pewność, że twój mężczyzna zrozumie, co zamierzasz mu przekazać, mów o tym otwarcie, nie licząc na to, że sam odgadnie twoje uczucia i myśli.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 10: Mężczyźni doceniają wdzięczność

Okazywanie przez kobietę wdzięczności partnerowi może znacząco wpływać (pozytywnie!) na jego zachowanie. Naukowcy odkryli, że tatusiowie chętniej zajmują się swoimi dziećmi, gdy ich żony potrafią to docenić i okazać swoją wdzięczność.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 11: Mężczyźni myślą o seksie na okrągło

To nie sekret, ale każda kobieta powinna o tym pamiętać. Większość facetów (a tylko 25% kobiet) poniżej 60 r.ż. przynajmniej raz dziennie myśli o seksie. Faceci dwa razy częściej od kobiet fantazjują o seksie, a ich fantazje są bardziej urozmaicone. Częściej też myślą o niezobowiązującym seksie, ale to, że myślą, nie znaczy, że go realizują.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 12: Seks jest dla mężczyzn bardzo ważny

To nieprawda, że dla większości mężczyzn seks to tylko seks. Dla wielu z nich kontakt seksualny to ważny element łączący kobietę z mężczyzną i najbardziej satysfakcjonujący jest wtedy, gdy jest konsekwencją zaangażowania uczuciowego.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 13: Oni lubią, gdy kobieta inicjuje seks

Większość facetów zdaje sobie sprawę, że są stroną inicjującą seks, ale chcieliby, aby częściej w tej materii wyręczały ich kobiety. Dawaj więc swojemu mężczyźnie znać, że jesteś w „tym" nastroju, a wasze życie seksualne i wasz związek bardzo na tym skorzystają.

Kliknij i zobacz więcej!
Sekret 14: Mężczyźni nie zawsze są w nastroju do seksu
Mężczyźni, podobnie jak kobiety, bywają zestresowani, a stres to zabójca libido. Gdy facet mówi „nie dzisiaj", to nie znaczy, że już cię nie kocha i go nie pociągasz, to sygnał, że po prostu tym razem nie jest w nastroju do uprawiania seksu.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 15: Mężczyźni uwielbiają uszczęśliwiać swoje partnerki

Twoja przyjemność, szczęście i satysfakcja są dla mężczyzny bardzo ważne. Jednak nie zawsze on wie, co cię uszczęśliwi, albo usatysfakcjonuje w łóżku, więc trzeba mu o tym powiedzieć. Dla wielu kobiet mówienie o swoich potrzebach jest trudne. Warto jednak spróbować, bo twoja satysfakcja jest jego satysfakcją.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 16: Faceci (czasami) boją się o to, jak się sprawdzą w sypialni

Im są starsi, tym bardziej się niepokoją o swoją sprawność seksualną, atrakcyjność fizyczną i kondycję. Twój mężczyzna będzie ci wdzięczny, gdy w chwilach słabości będziesz go wspierać i pomożesz mu się zrelaksować.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 17: Mężczyzna czuje się zagubiony, gdy jego potrzeby nie są zaspokajane

Mowa nie tylko o apetycie na seks, ale i o potrzebie miłości, bliskości, zrozumienia. Gdy nie dostają tego od ukochanej, kompensują sobie to gdzie indziej - mocniej angażując się w pracę, w sport, gry komputerowe, zdradzając. Aby temu zapobiec, partnerzy muszą ze sobą współpracować, rozmawiać i dbać o swoje wzajemne potrzeby.

Kliknij i zobacz więcej!

Sekret 18: Mężczyzna inwestuje w ciebie

Większość mężczyzn zdaje sobie sprawę z tego, co mogą stracić, jeśli źle zainwestują swoje uczucia i swój czas. Dlatego jeśli mężczyzna ożenił się z tobą, a ty pragniesz waszego wspólnego szczęścia i jesteś gotowa nad tym pracować, masz duże szanse, że będziecie dbać o wasz związek wspólnie.

Kliknij i zobacz więcej!

12

Oglądany: 416796x | Komentarzy: 95 | Okejek: 1598 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało