Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Pomagasz chorym dzieciom forwardując e-maile?

58 684  
629   40  
Kliknij i zobacz więcej!UWAGA - TEKST NIEOCENZUROWANY!!! (NIE LUBISZ - NIE CZYTAJ!)
Z listy dyskusyjnej zaczerpnięte.
Bez komentarza...


Moi drodzy!
Wczoraj uszczęśliwiłam Was mailem "podaj dalej", który miał pomóc pewnemu chłopcu. Obiecuje, że juz nigdy Wam czegoś takiego nie zrobię. I mimo, że "wygeneruję niepotrzebny ruch w zapchanym necie" wysyłam Wam ku przestrodze to co przysłała mi kolezanka:

* * *

zobacz, co mi mądry kolega odpisał po moim mailu "podaj dalej"...
chiba on ma racje, kurcze.

* * *

W nawiazaniu do maila o chorym Tomku, którego od Ciebie dostałem, pozwalam sobie przesłać Ci kopię odpowiedzi, którą dałem mojej koleżance po jej liście w tej samej sprawie. List jest długi, ale
lekturę polecam, bo ....
JUZ NIGDY NIE BĘDZIESZ TAKA JAK DAWNIEJ!!!

oto treść:


Magda

Czy wiesz co to jest snail-mail? To taki list, który mi wysłałaś dzisiaj w sprawie pomocy dla chłopca z Turku. Rzekomo onet to sponsoruje, więc napisałem do onetu poniższe:
Drogi Onecie.pl
Chciałbym zapytać, czy treść poniższego maila (tu była załączona treść) jest prawdziwa i czy rzeczywiście rozsyłacie takie mailingi sponsorujące, czy jest to zwykły spam - lub też gorzej: snail- mail. uprzejmie proszę o odpowiedź, zaważy to bowiem na przyszłych decyzjach dot. odbierania przez nas tego typu poczty z poważaniem
--
W****** P*********


a oto odpowiedź:


jak już dowiedziono, żaden portal, ani nikt inny nie jest w stanie policzyc liczby kopii takich listów... i żaden Tomek nie dostanie nawet jednej złotówki... jest to czywiscie radosna działalność dzieci, które bawią się ludzką naiwnością bazując na ich "dobrej woli, dobrym sercu" i ludzkim współczuciu... co łatwo sprawdzić zapytując onet.pl, czy firmuje akcje pomocy Tomkowi "z Turku" (sic! ;-))
buziaki


spieszę Ci więc wyjaśnić co to jest snail-mail: list, który wyślesz powodowana dobrym serduszkiem doda wszystkie adresy mailowe do bazy danych jakiegoś gównozjada spamiarza, po czym ów osobnik zacznie nas zasypywać tonami (ostatnio tylko kilogramami dzięki inteligentnym serwerom proxy) pornoli, gadżetów i wszelakiego innego dobra.
Następnym razem, gdy wyślesz taki tasiemiec rozważ proszę uszczęśliwienie swoich znajomych podobnym prezentem.
Liczę na Twoją wyrozumiałość i zwyczajową tolerancję wysyłając Ci tą drobną sugestię, albowiem niechciałbym przestać istnieć w Twojej bazie adresowej.
Zawsze czekam na listy od Ciebie (powaga), ale - proszę - nie takie!

Niech temat przybliży Ci list jaki dostałem kiedyś od mojego kolegi po wysłaniu podobnego prezentu:KURWA WOJTEK NIE WIEDZIAŁEM ŻE JAKO INTERNETOWY PROFESJONALISTA I WETERAN KURWA LEKRAMY DAJESZ SIĘ ROBIĆ W TAKIE KURWA PAWIE JAK TEN KURWA PADLINOJEBCZY WYMIOT ROBIONE PRZEZ KURWA ZNUDZONYCH SKURWYSYNOW NA UZYTEK DZIECINNYCH SEKRETAREK W KURWA FYRMACH CO IM DAJA KURWA DOSTEP DO INTERNETU, A ONE KOLPORTUJA TAKIE PJUKI BO MAJA KURWA DOBRE SERCE, KURWA ICH ZAWAL. KURWA UWAZAJ BO KURWA SPLAKANY OJCIEC CORECZKI ISTNIEJE, ORAZ NA PEWNO, KURWA, TWOJE 32 CENTY PROSTO DO JEGO KONTA WPADŁO JAK TYLKO KLIKNĄŁEŚ "WYŚLIJ TEN PJUK" DO TWOICH KURWA PRZYJACIÓŁ, CO KURWA BĘDĄ CI SZALENIE KURWA WDZIĘCZNI ZA TAKI KURWA ŁZY WYCISKAJĄCY POKAZ JAKI TO DOBRY Z CIEBIE I PEŁEN HUMANIZMU CZŁOWIEK! NATOMIAST JA, SKURWYSYN CYNICZNY PODŁY, DEPCZE LUDZKIE UCZUCIA PIERDOLONYMI GUMIAKAMI CO Z NICH SŁOMA I GÓWNO WYSTAJE, I NIE PRZESYŁAM DALEJ ROZPACZLIWEGO WOŁANIA O POMOC NIESZCZESNEGO OJCA, NIE TAK JAK DOBRZY, WSPÓŁCZUJĄCY LUDZIE Z AOL, KTÓRZY ZAPŁACĄ 32 CENTY OJCU CHOREGO DZIECKA BO W POLSCE KTOŚ WYŚLE JAKIŚ PIERDOLONY IMEJL DO KOGOŚ, W DZIWNYM JEZYKU KTÓREGO NIKT NIE ROZUMIE, I CHUJ TAK NAPRAWDĘ WIE CO W TYM PIERDOLONYM IMEJLU JEST NAPAPRANE, KURWA JEGO TORBIEL. DOBRZY WUJCIOWIE Z AOL, KTÓRYM AKCJE NA RYJ LECĄ I GRZEBIĄ SIĘ RAZ PO RAZ W DOCHODZENIACH O CORPORATE FRAUD NIE MAJA NIC KURWA INNEGO DO ROBOTY TYLKO ODWALAĆ AKCJĘ CHARYTATYWNĄ KTÓRA KOSZTOWAŁABY MILIONY BAKSÓW A DAWAŁA PUBLICITY NA POZIOMIE REKLAMY PIACHU NA SAHARZE, OSIĄGAJĄC SKURWYSYŃSKO ISTOTNĄ DLA AOL GRUPE DOCELOWĄ ZANUDZONYCH POLSKICH RECEPCJONISTEK, KTÓRE NIE ODRÓŻNIAJĄ EXPLORERA OD WINDOWS, I DZWONIĄ DO INTERNET PROVIDERA Z BŁAGANIEM O PRZYSŁANIE EKIPY MONTERSKIEJ JAK IM IKONA "E" GINIE Z KURWA PULPITU. JEDYNY PRAWDZIWY ZYSK KURWA Z TEGO MEGAPAWIA BĘDA MIELI SPAMIARZE, KTÓRZY PŁODZĄ TE JEBANE EKSKREMENTY, I ZA 3 DNI MAJĄ PO 500 NOWYCH ADRESÓW ŻEBY IM ZAWALAĆ SKRZYNKI JEBANYMI IMEJLAMI O WYDŁUŻANIU PENISA, SCHUDNIĘCIU OTŁUSZCZONEJ KURWA DUPY PO ZJEDZENIU NIESAMOWITEGO CUKRU-PUDRU I REWELACYJNYCH KURWA ZŁODZIEJSKICH POŻYCZEK MIESZKANIOWYCH. JA TAKIE KURWA JEBANE POMYJE DOSTAJĘ CODZIENNIE, KURWA SPAMIARZY JEBANYCH W DUPE MAĆ.
NIE DAJ KURWOM WIĘCEJ ZARABIAĆ, PASOŻYTOM, WSZOM ŁONOWYM PIERDOLONYM, NIECH IDĄ ŻEBRAĆ TAM GDZIE ICH JEBANE MIEJSCE.
Z najlepszymi Pozdrowieniami,
Twoj Przyjaciel Maksio


no i to na dzisiaj tyle Mag.

pozdrowienia

w.

koniec treści listu.


p.s. Aga - jeśli uznasz, że ten majl jest coś wart, to bardzo Cię proszę NIE ROZSYŁAJ go do przyjaciół. Nie jest to co prawda żaden snail, ale wygenerujesz niepotrzebny ruch w zapchanym necie. Asceza dla lepszych.

zawsze Twój Wojcio. Duża buzia.


Oglądany: 58684x | Komentarzy: 40 | Okejek: 629 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.10

05.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało