Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Joe Monster kupił zamek!

11 298  
3   9  
My w Redakcji JM brzydzimy się donosicielstwem! Ale czy to jest sprawiedliwe żeby nie pozwolić korzystać nawet z widoku swojej własności? Wg nas to świństwo! Dlatego naszych czytelników (w tym może również pracowników US) pragniemy z "ogromną i niekłamaną radością" "poinformować" iż nie kto inny jak nasz "kochany" Red. Nacz. Joe Monster stał się posiadaczem wspaniałego zamku (sądzimy, że nie bardzo będzie w stanie udokumentować skąd wziął na to pieniądze). Wg nas to wygląda na kościółek ale Joe się upiera, że to jest zamek i tak też mu powiedział pośrednik od którego nabył tą budowlę. No niech mu będzie, tylko ciekawe dlaczego od dzisiaj ma na drzwiach gabinetu dopisane: "Wielebny"?
Wszyscy w redakcji cierpią na chroniczny brak pieniędzy więc postanowiliśmy troszkę dorobić i daliśmy ogłoszenie, że robimy zdjęcia młodym parom na tle wspaniałego zamku. Zainteresowanie było ogromne! Ale niestety zdążylismy obfotografować tylko jedną, jedyną parę. Zdjęcie poniżej.

Gdy już odjechali, zadowoleni z oryginalnych zdjęć, przyszedł Joe Monster i powiedział, że absolutnie się na to nie zgadza, bo nie! (pewnie sam chce dać takie ogłoszenie) Zaproponowaliśmy podział zysków ale się nie zgodził. Powiedział, że nikt nie będzie czerpał korzyści z jego dóbr (tak na marginesie - finansowanych z bardzo podejrzanych źródeł). Pokrzyczał, pokrzyczał i...
...ZABRAŁ ZAMEK!!


I czy to jest w porządku? Sam nie ma na to czasu a nam nie pozwoli dorobić? Nie chce nam powiedzieć gdzie ukrył swój zamek! Od dzisiaj odzywamy się do niego tylko służbowo... ;)


Oglądany: 11298x | Komentarzy: 9 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało