Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

SPT LXXIX: Kobiety są straszne!

65 639  
228   3  
W dzisiejszym Satyrycznym Podsumowaniu Tygodnia odkryjemy, że największe zło na świecie kryją w sobie kobiety i nawiążemy do jednej hipotez mogącej rozwiązać zagadkę fenomenalnej kariery Adama Małysza.

Poniedziałek

Pewna 45-latka z Łodzi włamała się do mieszkania swojego o dwa lata młodszego kochanka i ukradła mu... paczkę prezerwatyw oraz tabletkę na potencję. Wszystko po to, aby mieć pewność, że ten będzie jej wierny. Swoim wyczynem od razu pochwaliła się partnerowi w SMS-ie. Ten jednak najwyraźniej nie zrozumiał intencji zakochanej kobiety, bo zadzwonił na policję. Wszak nie chodziło przecież o zawłaszczenie oszczędności życia, lecz o coś znacznie ważniejszego. I na nic zdały się tłumaczenia, że to wszystko z miłości. Niewiasta została zatrzymana, a za kradzież z włamaniem grozi jej nawet 10 lat za kratkami.
 

 

Wtorek

Perypetie 43-letniego łodzianina to jednak nic przy tym co muszą znosić na co dzień mężczyźni z Kenii. Ci, mając już dość ciągłego maltretowania i bicia przez żony, postanowili zaprotestować. W ramach akcji protestacyjnej przestali... jeść posiłki przygotowywane przez ich partnerki. Przez 6 dni panowie nie tylko spotykali się i jedli wspólnie poza domem, ale także zwierzali się sobie z przypadków psychicznej i fizycznej przemocy, która spotkała ich ze strony ukochanych.

 
 

 

Środa

Ciągłego upokarzania ze strony żony Grażynki, która zrobiła ze swojego męża prawdziwego pantoflarza, miał też najwyraźniej Rysiek z Klanu. Facet był aż tak zdesperowany, że poprosił o uśmiercenie. Dramat taksówkarza obejrzało w środowe popołudnie prawie 5 mln widzów. Sporą ich część stanowili zapewne mężczyźni, którzy z ulgą przyjęli koniec poniżania jednego z nich. Kto wie - być może to właśnie reakcja na śmierć Ryszarda Lubicza spowodowała, że pewien 28-latek z Pisza właśnie tego dnia zapragnął wybrać się swoim wierzchowcem na przejażdżkę po mieście. Niestety zgubił się i pokonanie 6-kilometrowego odcinka zajęło po 2,5 godz. W końcu w centrum miasta zatrzymała go drogówka. Okazało się, że Kamil B. był kompletnie pijany, ale na temat swego stanu trzeźwości nie chciał się wypowiadać. No bo i co tu powiedzieć skoro Ryśka już na tym świecie nie ma?
 

Czwartek

Być może historia Ryśka zakończyłaby się zupełnie inaczej gdyby w szpitalu, w którym go leczono pracowały pielęgniarki wybrane w konkursie rozpisanym przez jedną z lecznic ze Sztokholmu. Dlaczego? Otóż dyrekcja tamtejszej lecznicy zażyczyła sobie samych seksownych siostrzyczek i rozpisała stosowny konkurs. W ogłoszeniu napisano, że kandydatki na pielęgniarki powinny być zmotywowane, wykwalifikowane i obdarzone poczuciem humoru, a oprócz tego muszą wyglądać jak... gwiazdy seriali. A może taki personel to właśnie ostatnia deska ratunku dla polskiego szpitalnictwa? 
 
 

 

Piątek

Niestety kolejnej ofiary zazdrosnej żony nie uratowałyby nawet najseksowniejsze pielęgniarki. Rosjanin w średnim wieku został zasztyletowany przez swoją wybrankę po tym, gdy po raz kolejny zwrócił się do niej innym imieniem. Zazdrosna kobieta (notabene dziennikarka agencji Interfax) sądząc, że ukochany ją zdradza nie wytrzymała, wpadła w szał i ugodziła go kilkakrotnie nożem. Dopiero po fakcie wyszło na jaw, że facet nie miał żadnego romansu, a swoją obecną partnerkę pomylił po prostu z byłą żoną, która zmarła jakiś czas temu w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
 

Sobota

Ten przypadek powinien jednak nauczyć wszystkich mężczyzn jednego – zdrada (nawet gdy jej nie było) może kosztować życie. Dlatego zanim uwikłacie się w romans lub zapragniecie płatnej miłości pomyślcie dwa razy, a najlepiej zadzwońcie wtedy do... zakonnicy. Dominikanki uruchomiły nawet specjalną infolinię przy której dyżurują całodobowo. 13 sióstr zakonnych tylko czeka, aby pomóc wrócić na właściwą drogę mężczyznom, którzy zbłądzą i mają nieczyste myśli. Ciekawe tylko co siostry mówią tym marzącym o seksie z zakonnicą?

 


Niedziela

Nie wiadomo, czy o wsparcie do sióstr zgłosił się polski skoczek Piotr Żyła, w każdym bądź razie chyba będzie musiał, bo w niedzielę nasz - jak dotąd niezdradzający porażających umiejętności - zawodnik, skakał rewelacyjnie i w finale ustanowił nowy rekord Polski w długości skoku – 232,5m. Jak sam przyznał, poszło mu tak dobrze, bo podczas lotu miał wrażenie, że... ktoś go trzymał za pupę. I aż strach pomyśleć co w takim razie musiał czuć Adam Małysz kiedy oddawał swe życiowe skoki...
 


Oglądany: 65639x | Komentarzy: 3 | Okejek: 228 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.10

17.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało