Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Garść seksualnych porad od tajemniczego eksperta

376 742  
870   44  
W końcu po wielu próbach, udało nam się nawiązać kontakt z mistrzem uwodzenia, który z racji na specyfikę swych poczynań pragnie pozostać anonimowy. Jako że wszyscy doskonale znamy techniki podrywu, postanowiliśmy skupić się na innym, aczkolwiek nie ukrywajmy – równie kluczowym, temacie relacji damsko-męskich. Oto kilka rad dotyczących stosownych zachowań w łóżku.

Doprawdy chce ci się szukać wszystkich kobiecych, erogennych stref? Wystarczy rączo ścisnąć pierś tak jakby była przerośniętym pączkiem z osiedlowej piekarni, a Ty zainteresowany jego kupnem, energicznym zduszeniem sprawdzałbyś jego świeżość. Nie zaszkodzi też szarpnąć za sutek. Cały czas obserwuj jej reakcje. Widzisz jak krzyczy z rozkoszy?

Daruj sobie też całowanie – to zbędny, mocno przereklamowany przez amerykańskie filmy, element.

Ubranie zrzuć z siebie w ramach gry wstępnej. Szybki striptiz w twoim wykonaniu sprawi, że twa niewiasta wyć będzie z pożądania. Szczególnie jak skacząc na jednej nodze podczas pełnego gracji ściągania spodni nadepniesz na, zainteresowanego ożywioną atmosferą, kota. Skarpetek nie zdejmuj. Nie ma nic seksowniejszego dla kobiety niż jej wybranek w podciągniętych do połowy łydek, lekko przybrudzonych skarpetach. To takie męskie.

Pamiętaj, że kobieta lubi czuć się zdominowana. Nie gol się przez parę dni i daruj sobie kąpiele. Miej coś w sobie z jaskiniowca. Ponadto czym prędzej, najlepiej z zaskoczenia, uwal się na swej wybrance.

Im jesteś cięższy tym lepiej. One to lubią. Nie wierzysz? Patrz, jak jej blade dotąd lica pokrywają się sino-purpurowym rumieńcem. Patrz, jak na jej czole wykwita oleisty pot, a oczy wytrzeszczone w pełnej pożądania ekstazie proszą o więcej. Ona wprost omdlewa z podniecenia!

To tamte tereny najbardziej cie interesują, więc poza jednorazowym zmaltretowaniem jednej piersi od razu możesz przystąpić do działania. Poczuj się jak konkwistador, który pomimo delikatnego oporu stawianego przez pozornie niegościnne warunki, siłą swego miecza zdobywa upragnione El Dorado.
Widziałeś seks-taśmę Paris Hilton? Pamiętasz amatorskie video Pameli Anderson? A wiesz, że 2Pac też nagrywał swoje łóżkowe akrobacje? Wniosek jest jeden – one to lubią. Wykorzystaj, więc cudo techniki jakim jest kamera w twoim telefonie komórkowym i pobaw się w reżysera filmów brzydkich. Nie musisz kobiety pytać o zdanie. Jeśli zgłosi jakiekolwiek pretensje, to nie przestając kręcić akcji powiedz, że wszystkie twoje byłe dziewczyny wprost piszczały z radości kiedy to robiłeś, i że powinna się cieszyć, bo jeśli nagranie będzie dobre, to ma szansę na międzynarodowy debiut jako jedna z bohaterek video-kompilacji, którą masz zamiar zrewolucjonizować branżę porno.
Nie wstydźmy się tego powiedzieć – wiedzę teoretyczną powinniśmy czerpać z filmów o tematyce fikanej. Skoro ty dostosowujesz się do przedstawionych w tej bogatej kinematografii wzorców to wymagaj aby i twoja dama potrafiła wyciągnąć esencjalną mądrość zawartą w takim na przykład klasycznym już dziś majstersztyku „Kurewna Śnieżka”.
Obrusz się, a nawet rzuć na swą twarz cień najgłębszego focha kiedy powie ci, że nie potrafi wykonać klasycznego, zgrabnego, naprzemiennego falowania wargami sromowymi podczas stania na głowie z nogami rozłożonymi do pozycji szpagatu.

Nie musisz jej nawet pytać. Z góry załóż, że ona tylko na to czeka. W razie czego zwal winę na złośliwe zrządzenie losu, niefortunny przypadek, przedziwne zaburzenie twej percepcji, w wyniku których to czynników doszło do delikatnego przesunięcia się twego oręża na płaszczyźnie pionowej.
Ale skoro już doszło do tej zastanawiającej pomyłki należy uznać to za ingerencję czynników wykraczających poza nasze rozumowe postrzeganie rzeczywistości i nie zmieniać tego co dał nam los, prawda?


Nie zaniedbuj niefizycznej interakcji ze swoja partnerką. Aby dowieść twego głębokiego zainteresowania jej doznaniami zaskocz ją czasem pytaniem w stylu „Lubisz to, dziewko?” (połóż szczególny nacisk na ostatni wyraz – szczególnie wtedy gdy robicie to „na pieska” i dziewczyna może mieć wątpliwość czy pytanie kierowane jest do niej). Chwile uniesienia możesz też wykorzystać do bliższego poznania jej relacji z rodzicami. To bardzo ważne, szczególnie wtedy gdy masz w planach ponowne spotkanie się z tą dziewczyną lub nawiązanie głębszej z nią znajomości. A więc, nie zaszkodzi zapytać „Kto jest twoim tatusiem?”
Co jakiś czas sprawdź czy nie przysnęło jej się poprzez regularne dopytywanie się „Skończyłaś już?”

Nawet jeśli mówi, że nie skończyła to nie przejmuj się. Na pewno miała wielokrotny orgazm, podczas którego zrobiło jej się biało przed oczami, a jej dusza wiła się i tarzała z rozkoszy. To że, pomimo eksplozji podniecenia, nie wydała z siebie nawet najmniejszego jęku ani w żaden zauważalny sposób nie ukazała ogromu swych emocji, uznaj za jej uroczą skromność i nieprawdopodobny popis samokontroli.
Na koniec zaskocz ją swą niespotykaną celnością i wykorzystując prezerwatywę jako gumową procę traf w sam środek zdjęcia nieboszczki babci stojącego na szafce przy wejściu do pokoju.


Teraz już wszystko wiesz. Powodzenia w łóżkowych podbojach!

66

Oglądany: 376742x | Komentarzy: 44 | Okejek: 870 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

30.03

29.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało