Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Seks samochodowy

110 958  
361   32  
Okazuje się, że rozmiar nie zawsze ma znaczenie - liczy się technika. Dotyczy to również seksu samochodowego, a dokładnie - wyboru najlepszego do tego celu auta. Przed Wami Top-10 aut, w których, wg specjalistów, najlepiej uprawiać seks.

Kliknij i zobacz więcej!

10 miejsce. Cadillac CTS SportWagon

Kliknij i zobacz więcej!

Kubatura seksodromu: 1,5 m3
Idealna pozycja - na pieska

Cadillac DTS ma nie tylko bezsprzecznie seksowny styl, ale też jedno z najszerszych tylnych siedzeń. Nowy CTS Sport Wagon odziedziczył te zalety, dołożył do nich większą moc i napęd na tylne koła. Całkiem nieźle, gdyż szybka jazda, jak mówią, tylko wzmaga apetyt. Realizować wypracowany apetyt można na tylnym siedzeniu - miejsca tam więcej niż wystarczająco.
 

9 miejsce. Kabriolet SmartFortwo

Kliknij i zobacz więcej!

Kubatura seksodromu: niewielka
Idealna pozycja: na stojąco


Właściwie trochę trudno jest wyobrazić sobie, że w takim samochodzie ktoś mógłby uprawiać seks. Ale jeśli już puścimy wodze fantazji i rozsuniemy dach - miejsca może wystarczyć. Z drugiej strony, samochód, zwany «kanapą na kółkach» ma jedną przewagę – można go zaparkować gdziekolwiek.
 

8 miejsce. Volvo V70

Kliknij i zobacz więcej!

Kubatura seksodromu: 2,04 m3
Idealna pozycja: po oficersku

Skoro tym autem można przewieźć komodę ze sklepu meblowego do domu, to i również wystarczy na pomieszczenie dwojga kochanków. Wewnątrz  jest wygodnie i miejsca wystarczy nawet na to, by ona zarzuciła ci nogi na plecy (tylko postaraj się zdjąć jej pantofle, zanim szpilka zostawi ci ślad w podsufitce).
 

7 miejsce. BMW X6 M

Kliknij i zobacz więcej!

Kubatura seksodromu: 1,44 m3
Idealna pozycja: ta, którą wybierze właściciel

BMW X6 – to dziecko miłości crossovera X5 i sedana 5 Series – bardziej sportowy niż pierwszy i bardziej praktyczny niż drugi.  Sekret samochodu tkwi w tym, iż emanuje on taką charyzmą, że gotowi są oddać się w nim zarówno przedstawiciele płci żeńskiej, jak i męskiej. Tak więc, kto prowadzi, ten dyktuje warunki...
 

6 miejsce. Ferrari 612 Scaglietti

Kliknij i zobacz więcej!

Kubatura seksodromu: średnia
Idealna pozycja: siedząca

Wszystkie Ferrari przywodzą grzeszne myśli, ale tylko 612 Scaglietti Torpedo wydłużono na tyle, by można było zająć się seksem na przednim siedzeniu, niestety bez nadmiernego rozmachu. Podczas cieplejszych dni można wypróbować maskę samochodu - rozpalone dziewczyny na masce Ferrari wyglądają bardzo malowniczo.
 

5 miejsce. Honda Fit

Kliknij i zobacz więcej!

Kubatura seksodromu: 1,62 m3
Idealna pozycja: misjonarska


Nie na darmo Honda została wyposażona w Magic Seat. Może, w rzeczy samej, nie jest tak bardzo sexy, ale daje pewne dodatkowe możliwości. Na przykład można zapakować bardzo szeroki czy wysoki ładunek. Albo, rozkładając tylne siedzenia otrzymać całkiem przyzwoite łóżko, a potem pośmiać się ze znajomych, którzy twierdzą, że pozycja misjonarska w aucie jest rzeczą niemożliwą do wykonania.
 

4 miejsce. Lexus LS 460L

Kliknij i zobacz więcej!

Kubatura seksodromu: wystarczająca, ale tylko z tyłu
Idealna pozycja: wygodna dla seksu oralnego

Podobno uprawiać seks w «Lexusach» trzeba tak samo, jak je prowadzić - powoli i dostojnie.  Ale LS 460L kusi możliwością odchylenia siedzenia i  masażu na tylnym siedzeniu. Pomiędzy przednimi siedzeniami jest też sporo miejsca na igraszki. DVD i ekran, wmontowane w zagłówki przednich siedzeń dodatkowo urozmaicą przyjemności filmem odpowiedniej treści.
 

3 miejsce. Ford Mustang Convertible

Kliknij i zobacz więcej!

Kubatura seksodromu: zależy od tego, gdzie jest dach
Idealna pozycja: na jeźdźca

Mustang – nie jest zbyt wygodnym autem do TYCH RZECZY. Zadowoleni będą z pewnością ludzie niewielkiego wzrostu albo ekshibicjoniści, którzy zdejmują dach i nie mają problemu. Przy czym, jeśli przy założonym dachu przesuniemy siedzenia maksymalnie do przodu, też można zabawić się całkiem nieźle.
 

2 miejsce. Volkswagen Jetta SportWagen TDI

Kliknij i zobacz więcej!

Kubatura seksodromu: 1,89 m3
Idealna pozycja: 69

Pochwalmy Jetta TDI – mało pali, a jest całkiem pojemny. Model SportWagen TDI oferuje sporo miejsca nie tylko na donice z kwiatkami teściowej, ale i dla uciech cielesnych. Fotele z tyłu rozkładają się jak w Hondzie Fit, ale dają większą powierzchnię, wobec czego można pozwolić sobie na "69", która wymaga więcej miejsca.
 

1 miejsce. Bentley Continental Flying Spur Speed

Kliknij i zobacz więcej!
 
Kubatura seksodromu: 1,8 m3
Idealna pozycja: ona na górze

Trudno ocenić, co daje więcej zadowolenia – seks w tym aucie czy uczucie luksusu. W tym kontekście szczególnie interesujące są modele na rynek arabski. W każdym razie wskazane jest, by dama była na górze, w przeciwnym razie na jej pośladkach odcisną się firmowe romby, pikowane w salonach Bentley Continental Flying Spur zarówno na skórze przednich, jak i tylnych siedzeń. Wszelkie odgłosy z łatwością zagłuszy 1100-watowy Audio System Naim, zatem ruszaj po nowe doznania!


 

Oglądany: 110958x | Komentarzy: 32 | Okejek: 361 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.01

18.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało