Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Magiczny Rytuał Pieniężny na Nowy Rok

24 093  
3   6  
Nie trzeba nikomu mówić, że brak pieniędzy może być poważną przeszkodą w życiu codziennym. Kupisz mleko, zabraknie na piwo, zapłacisz rachunek za telefon to odetną ci prąd. Kupisz babie futro z szynszyli, ona odejdzie do innego. Nigdy nie starcza na wszystko - ekonomia zawsze jest przeciwko człowiekowi.

A że ekstra kasa zawsze się przyda... to postanowiliśmy przygotować Ci miłą niespodziankę. O kilka praktycznych rytuałów zapytaliśmy największą magiczkę XX wieku (w XXI w. spadła na 9 miejsce) Donnę Debillę*, czarownicą dyplomowaną z Kaszub.

Z tym dumą prezentujemy więc PIENIĘŻNY RYTUAŁ NOWOROCZNY

1. Przez cały dzień 31 grudnia pożyczaj od ludzi drobne monety. Wieczorem wsyp je do miski i nalej wody. Rano umyj w niej ręce i twarz. Nie wycieraj się ręcznikiem, a w nowym roku nie odczujesz ani razu braku gotówki.

2. Jeśli bardzo marzysz o pieniądzach, skorzystaj ze starej żydowskiej wróżby. Przed północą napluj na banknot o jak największym nominale i przyklej go sobie na gołą pupę.
Gdy zegar zacznie wybijać północ, usiądź na krześle i przeczekaj wszystkie uderzenia.
Wstań i odklejając pieniądze, wypowiedz słowa: "żeby się tak przez cały rok lepiły do mnie pieniadze, jak ten banknot do moich pośladków"


* Donna Debillla, czarownica dyplomowane, doktor nauk parapsychicznych, habilitacja z preparatów nietoperze jest już prawie zakończona. Największa magiczką początku XX wieku. Dużo pisuje do największych międzynarodowych magazynów okultystycznych takich jak "Mordern Okulista", "The New Magiel Magick" oraz dzienników "Magical Times", "Magpospolita" oraz "Życie z magiją". Popularyzuje codzienne zastosowania magii do uprawy rzodkiewiek, brokułów i cebuli oraz otwierania butelek piwa.

Pomaga tysiącom ludziom zarobić sto tysięcy dolarów w ciągu miesiąca. Jak sama mówi, skoro jej się udało doprowadzić do tego że pieniądze niemalże same wpływają na jej konto (to jest właśnie magia!), to czemu nie dać innym rzadkiej możliwości zwiększeni niezależności finansowej. Magicznych ogłoszeń szukaj w kobiecych tygodnikach "Prawdziwe Życie", "Better Fellatio" oraz "Legion Kobiet".

Oglądany: 24093x | Komentarzy: 6 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.10

30.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało