Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Genialna reklama dwupoziomowa

275 084  
1437   42  
Pośród najważniejszych rzeczy w życiu większości mężczyzn piwo zajmuje na pewno wysokie miejsce. Dlatego też i reklamować trzeba je należycie. Browar Molson poszedł o krok dalej.


 

Taką oto reklamę zamieszczono w czasopiśmie dla pań - Cosmopolitanie:


 
Można by się zastanowić, co ona tam właściwie robi, ale do rzeczy: z pozoru wygląda dosyć standardowo, prawda? Jednak nie jest to pełny obraz sytuacji. W tym samym czasie, po drugiej stronie barykady, czyli w Playboyu, ukazała się jej pełniejsza wersja: 
Cud Technologii Dwupoziomowej Reklamy Molsona

Setki tysięcy kobiet.
Przeprogramowanych dla twojej wygody.

W czasie, kiedy to czytasz, kobiety z całej Ameryki czytają coś zupełnie innego: reklamę (rys.1) sformułowaną tak, aby polepszyć u nich odbiór mężczyzn, którzy piją Molsona. Reklama ukazana poniżej, opublikowana właśnie w magazynie Cosmopolitan, to idealnie dobrana kombinacja słów i obrazów, zaprojektowana przez wyszkolonych profesjonalistów. Kobiety, które są wystawione na jej działanie, doświadczają bardzo pozytywnych odczuć. Odczuć, które później skierują wprost na ciebie. Wyzwolenie tego procesu jest proste, niczym zamówienie Molson Canadian (rys.2).

Gra niedługo się zmieni i ty jesteś zdecydowanym faworytem.
Ekstrawaganckie kolacje. Zagraniczne filmy. Kompozycje kwiatowe, powiązane ze sobą małymi źdźbłami siana. To się robi przestarzałe. I drogie, uszczuplając fundusze o sumkę, która mogłaby pójść na zestaw 20-calowych felg. Ale dzięki cudowi Technologii Bliźniaczej Reklamy możesz osiągnąć sukces bez straty czasu czy wkładania jakiegokolwiek wysiłku. Więc daj sobie spokój z bukietem i wybierz Molson Canadian. To, czego zasmakujesz, to nie jest jedynie orzeźwiający, czysty import z Kanady. To zwycięstwo, mój przyjacielu.
2

Oglądany: 275084x | Komentarzy: 42 | Okejek: 1437 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.09

18.09

17.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało