Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Przykłady niezdrowej kobiecej logiki

203 919  
1185   100  
Coś poszło niewyobrażalnie źle, albo Bóg tworząc kobietę przecenił swoje możliwości. Z jednej strony stworzył piękną istotę, która w mig zawładnęła męskim sercem, a z drugiej zainstalował jej system operacyjny pełen przedziwnych błędów oraz całkiem niepotrzebnych, i co najgorsze, autodestrukcyjnych funkcji. A więc co kobieta robi, aby się zniszczyć?

Buty na obcasach

Kobieta wygląda na wyższą, a jej śliczna nóżka zachwyca swą smukłością. Oczywiście gdybyśmy tu wspomnieli o tym, że robi to tylko po to, aby podobać się samcom, od razu stalibyśmy się obiektem kobiecej furii („My to robimy po to aby samym sobie się podobać, a nie wam, wy szowinistyczne świnie!”).
Z butami na obcasach jest trochę tak jak z seksem analnym – problemy zaczynają się najczęściej na starość. W przypadku tego nienaturalnie ukształtowanego obuwia, panie które zbyt często je nosiły mogą później cierpieć na artretyzm, zwyrodnienia kości palców, uszkodzenia ścięgien i uciążliwe bóle kręgosłupa.

Spanie w makijażu

Rozumiemy, że napatrzyłyście się na amerykańskie filmy, gdzie to kobieta budząca się u boku swego mężczyzny nie tylko jest świeża niczym wędlina z Jeżowa, ale i zachwyca nienaganną fryzurą i pełnym, aczkolwiek dyskretnym make-upem.

Wiemy, że chcecie się sobie (!) podobać kiedy rano zerkniecie w lustro, ale zbyt częste oddawanie się w objęcia Morfeusza bez uprzedniego pozbycia się tapety z pyszczka może mieć nieciekawe skutki. W ciągu dnia do makijażu przeczepia się brud, który dodatkowo przyczynia się do zatykania porów w skórze. Ale zaraz - przecież problem paskudnej cery i niezdrowego koloru lica to zadanie dla nowego super kremu nakładanego na parę minut przed ponownym zaserwowaniem sobie makijażu!

Pająk a depilacja nóg

Na widok niewielkiego pajęczaka, który zabłądziwszy zawitał do samiczego lokum niejedna kobieta dostaje ataku histerii. Ugryzienie pajączka wielkości jednogroszówki z całą pewnością nie jest tak bolesne jak wylewanie cholernego, gorącego wosku na nogi i zrywanie sobie włochatych skalpów bez uprzedniego znieczulenia!

„Emocjonalne” jedzenie

Co zrobi kobieta, która cierpiąc niewyobrażalnie z powodu kilku nadprogramowych fałdek zda sobie sprawę, że jej „monstrualna tusza” na zawsze utrudni jej spotkanie prawdziwej miłości? Zapisze się do siłowni? Na basen? Dietę uskuteczni? Nie. Najpierw wpadnie w głęboką depresję. A następnie zacznie obżerać się. Na potęgę.
Pewne badania dowiodły, że facet łączy jedzenie z pozytywnymi emocjami, tymczasem kobieta traktuje objadanie się jako sposób na wyeliminowanie stresu. Żeby tego było mało, szczególnym zainteresowaniem traktuje wtedy słodycze.

Wydepilować brwi. Narysować brwi


Nie, no poważnie – niejeden mężczyzna usiłuje zrozumieć ten fenomen. Co Wam tak bardzo przeszkadza w Waszych naturalnych brwiach, że jesteście w stanie poddać się torturom polegającym na mozolnym ich wyskubywaniu, aby następnie na łysym placku powstałym nad okiem narysować... brew.?Zagadka kobiecej torby

Jest najczęściej niewielka, natomiast ilość rzeczy, które kobieta jest w stanie tam upchnąć, niekiedy przeczy prawom fizyki. Jedynym dowodem na to, że w środku nie ma czarnej dziury albo drzwi do Narnii jest waga torby.

To niesamowite ile w kobiecym, wątłym ciałku jest siły aby udźwignąć taki ciężar.

I to na jednym ramieniu! W ten sposób można dość szybko nabawić się solidnych bóli pleców, a nawet skrzywienia kręgosłupa. A kobieta prędzej zakupi sobie nową, większą i pojemniejszą torbę niż da się namówić na pozbycie się któregoś z zalegających wewnątrz przedmiotów.
9

Oglądany: 203919x | Komentarzy: 100 | Okejek: 1185 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało