Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Przewodnik po miłości i seksie dla dziewic II

26 691  
8   10  
Czyli ciąg dalszy porad niezbędnych dla każdej nowoczesnej i młodej dziewczyny. Po przeczytaniu możesz zacząć się zastanawiać, jak to jest że twoi rodzice i dziadkowie poradzili sobie bez tak dobrego poradnika.

Pytanie: Co się dzieje podczas aktu seksualnego?
Joe Monster: I znów, to zależy całkowicie od mężczyzny. Ważna rzecz do zapamiętania: musisz robić wszystko co ci mówi bez zbędnych pytań. Czasami może jednak poprosić cię o robienie rzeczy, które początkowo mogą się wydawać dla ciebie dziwne. Zrób je mimo wątpliwości, a przekonasz się, że miał rację.

Pytanie: Jak długo powinien trwać akt seksualny?


Joe Monster: Akt seksualny jest czymś absolutnie naturalnym i normalną częścią natury, nie czuj się więc zawstydzona czy zaniepokojona. Po tym jak twój mężczyzna zakończy uprawianie seksu z tobą, będzie miał naturalną potrzebę, żeby nagle cię opuścić, może żeby wyjść z kolegami, żeby zagrać w golfa. Albo może inną czynność, taką jak wyjście z kolegami do knajpy w celu skonsumowania dużych ilości alkoholu i podzielania się kilkoma osobistymi przemyśleniami. Nie czuj się osamotniona! Kiedy on wyjdzie możesz zająć się zrobieniem prania, wyczyszczeniem jego mieszkania albo może nawet wyjściem na zewnątrz w celu kupienia mu drogiego prezentu. KLiedy będzie gotowy, wróci do domu.

Pytanie: Co to jest "gra kończąca"?
Joe Monster: Kiedy mężczyzna zakończył uprawianie miłości, musi rozładować swoją męską energię. "Gra kończąca" jest po prostu listą ważnych do podjęcia przez ciebie działań zaraz po zakończeniu seksu. Należy do nich zapalenie mu papierosa, zrobienie mu kanapki lub pizzy, przyniesienie mu kilku piw albo zostawienie go spokojnie w domu żeby się wyspał, podczas gdy ty wychodzisz, żeby kupić mu jakiś drogi prezent.

Pytanie: Czy rozmiar penisa ma znaczenie?
Joe Monster: Tak. Mimo, że wiele dziewic wierzy, że jakość, nie wielkość czy ilość ma znaczenie, badania dowodzą, że jest to zwykły mit. Przeciętny zwykły męski wzwiedziony penis ma około sześć centymetrów. Cokolwiek większego od jest ekstremalnie rzadkie, i jeśli z jakiegoś względu organ twojego seksualnego kochanka ma siedem lub nawet więcej centymetrów, powinnaś paść na kolana i podziękować szczęśliwym gwiazdom i zrobić wszystko co możliwe, żeby go zadowolić, czyszcząc mu mieszkanie i nawet kupując mu jakiś drogi prezent.

Pytanie: A co z orgazmem?
Joe Monster: Co z czym? Nie ma takiej rzeczy. To mit.

Pytanie: Jesteś pewien?
Joe Monster: Czy przestaniesz zadawać tak wiele pytań? Nie ufasz doświadczonemu mężczyznie, czy jak? Zamiast tego udowodnij jak bardzo ci zależy na swoim chłopaku przez wyjście do miasta i kupienie mu drogiego prezentu!

Koniec i więcej nie będzie, chyba że trafi się jeszcze jakaś dziewica, hehe...


Oglądany: 26691x | Komentarzy: 10 | Okejek: 8 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.10

05.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało