Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Moje Bravo Girl

20 637  
15   2  
Z cyklu listy do prasy opiniotwórczej:
Moje ukochane "Bravo GIRL!"
Na początku chciałabym podziękować za to, że wydajecie taka gazetę, która tak dokładnie trafia w moje potrzeby. Mam jednak duży problem· i dlatego pisze ten list. Trzy numery temu pisaliście, że najlepiej jest mieć ten pierwszy raz w wieku dwunastu lat. Gdzie wy żyjecie?
Teraz dziewictwo najlepiej jest tracić w wieku lat dziesięciu. I tu jest ten problem. Mam 11 lat i jeszcze nie miałam tego pierwszego razu.
W naszej klasie to już chyba tylko ja i Dorota nie kochałyśmy się z chłopakami. Dlatego właśnie proszę was o pomoc. Jak to zrobić, gdzie, kiedy i z kim?
Z cyklu "Mój pierwszy raz" wynika, że najlepiej w czasie wakacji. Dlatego próbowałam już to zrobić w sierpniu z Maćkiem ze starszej klasy, ale on chce został trenerem Pokemonow i dziewczyny go zupełnie nie interesują.
Sama już nie wiem, co powinnam zrobić. Tak sobie teraz siedzę, nucę "Shape of my heart" Backstreet Boys'ow i myślę, że najchętniej to straciłabym dziewictwo z którymś z tych chłopaków. Jeszcze nie wiem dokładnie z którym.
Zastanawiam się pomiędzy Kevinem, a Nickiem.
Mam nadzieje, że pomożecie mi dokonać właściwego wyboru.
Kasia11

PS. Co sadzicie o antykoncepcji? No bo w naszej klasie najpopularniejszy jest tzw. "kalendarzyk". Musi być bardzo skuteczny, bo tylko trzy koleżanki są w ciąży.

Oglądany: 20637x | Komentarzy: 2 | Okejek: 15 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.10

02.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało