Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Nasz człowiek był na prawdziwej czarnej mszy!

9 992  
1   4  
Dla nas, nasi czytelnicy, są najważniejsi. Szczególnie ci, którzy chcą znać całą prawdą o świecie w którym żyjemy, nie tylko jego dobre ale i te gorsze, ciemniejsze i tajemne sprawy.

To dla was nasz agent zdobył namiary na spotkanie miejscowych szatanistów i pewnej nocy udało mu się poznać przerażający smak tego barbarzyńskiego obrzędu.

Za chwilę obejrzycie dokument z tego przerażającego rytuału, którego praktykowanie może doprowadzić do obłędu lub wypadniecia górnej szóstki, przeklętego rytuału, który może prowadzić do takiego opętania demonami, że przy nim wylądowanie na pół roku w psychiatryku jest wczasami pod gruszą w jednym z ośrodków Funduszu Wczasów Pracowniczych.

Poniżej znajdziecie zdjęcie zrobione w najgorętszym momencie tego mrocznego rytuału, kiedy kompletnie naga ofiara płci żeńskiej, pozbawiona głowy leży na tzw. ołtarzu ofiarnym.

Nasz agent brał udział w czarnej mszy tajnego zakonu kurczaków satanistów (drugi od lewej, najniższy rząd)
Ze względu na zagrożenie życia naszego agenta takie szczegóły akcji jak czas, miejsce zdarzenia i ilość zużytego podczas obrzędu ketchupu pozostają utajnione.
Mogę tylko zdradzić inicjały agenta. P.K. Resztą niech przykryje kurz historii.

Oglądany: 9992x | Komentarzy: 4 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

03.10

02.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało