Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Super Hiper Mega Teksty, Którymi Poderwiesz Najlepszą Partię w Mieście

25 391  
6   11  
W drugim odcinku porad dla Pabla przyszedł czas na...

Najlepsze teksty do podrywania, czyli pierwszy krok do sukcesu

10. Zastanawiałem się, czy masz może wolną chwilę, żebym mógł z tobą poflirtwać?

Ten tekst jest względnie oryginalny i wydaje się być wystarczający niewinny żebyś został zauważony, bez żadnego poczucia zagrożenia z twojej strony. Poza tym efektownie wysyłasz jej sygnał, że jesteś nią zainteresowany, ale szanujesz jej wybór.
9. Co tak seksowna kobieta robi w tak brudnym umyśle jak mój?
Dość rzadko używany tekst, mówi jej że podoba ci się, nie brzmiąc jednocześnie obraźliwie. Pokaż jej, że jesteś bad boyem i sprawdź czy polubi twoje bezpośrednie podejście do kobiet.
8. Cześć, mogę ci kupić samochód / mieszkanie / dom?
Tekst którym wykreujesz się ma bogatego playboya szukającego na wakacjach żony. Uwaga, jeśli nie masz odpowiednich ciuchów ani spojrzenia faceta, który korzystał w życiu z największych luksusów, ten tekst tylko cię ośmieszy.
7. Kim jest twój przyjaciel / twoja przyjaciółka?
Tekst może być dość ryzykowny, ale likwiduje od razu wszystkie podejrzewnia co do jej osoby, poprzez skoncentrowanie się na przyjacielu. To conajmniej ją zaintryguje, jeśli nie będzie ciekawa "hej, a czemu nie spytasz o mnie"
6. Cześć, jest w tym mieście od niedawna i nie mogę znaleźć właściwej drogi. Czy możesz mi wskazać jak trafić do ciebie?
Tekst sam w sobie nie jest specjalnie rewelacyjny, ale nowi mieszkańcy w mieście są zawsze okazję do odświeżającej rozmowy, i zdaję się być nieco mniej groźni. Jest bardzo mało prawdopodobne, że odmówi twojej prośbie do pogawędki, i prawdopodobnie się roześmieje (jeśli ma poczucie humoru). Prawdopodobieństwo że spyta cię skąd jesteś jest jeszcze większe. Nie używaj więc tego jeśli jesteś tubylcem.
5. Może nie jestem najprzystojnieszym facetem tutaj, ale jestem jedynym, który z tobą rozmawia.
Uwierz mi lub nie, ale tylko przystojni faceci powinni używać tego tekstu, bo tylko oni będą widziani jako prostolinijni. Jeśli koleś, który używa tego tego tekstu, jest brzydalem, wtedy tekst jest oznaką niedowartościowania, co jestem poważnym minusem. Generalnie ten tekst jest dobry, ponieważ dowodzi że facet chodzi twardo po ziemi. Może jednak zostać uznany za obraźliwy - używaj ostrożnie.
4. Więc co ci opowiadali przez całą noc?
Bardzo oryginalny tekst, sprawi, że staniesz ponad facetami, którzy przez całą imprezę bezskutecznie uderzali do niej z beznadziejnymi tekstami. Ponadto jesteś pewny siebie i wystarczająco zainteresowany, żeby wypróbować swoje szczęście z nią, bez obrażania niczyjej inteligencji.
3. Jak masz na imię?
Jest to być może najstarszy tekst w historii świata, (najstarszym jest zapewne "czy często tu przychodzisz"), ale jest prosty i bezpośredni - dwie najważniejsze wartości.
2. Widzisz tam mojego kumpla? Chciałby się dowiedzieć, czy myślisz, że jestem uroczy.
Ekstremalnie oryginalny, ten tekst pozwoli ci wyjść daleko przed szereg. Ten tekst gwarantuje ci, że ona się uśmiechnie. Być może nie wyjdziesz z nią tego wieczoru, ale może uda ci się zdobyć jej numer telefonu, albo pogadać przez chwilę.
1. Czy gdybym powiedział ci, że masz cudowne ciało, użyłabyś tego przeciwko mnie?
Czarujący, swobodny, bezpośredni, a do tego niedookreślony tekst. Sprawia, że ona zaczyna się zastanawiać dlaczego miałaby używać komplementu przeciwko komu? Za co? Zostawia bardzo duże pole do domysłów, a to buduje elektryzującą atmosferę.

No i jeszcze drobna uwaga. Podział na najlepsze i najgorsze teksty jest wysoce umowny.

W świecie realnym, przy niesprzyjających wiatrach, nawet najlepszy tekst, może przynieść ci oskarżenie o molestowanie seksualne, takie nastału czasy; z drugiej strony, prawdziwy mistrz sztuki podrywu, podejdzie swoją wybrankę nawet za pomocą odpowiednio podanych tekstów z kategorii "Najgorsze".

To dowodzi jednego, że korzystając z naszych tekstów zawsze możesz odnieść sukces, a przynajmniej spędzić kilka miłych chwil podczas interakcji z płcią przeciwną, a o sukcesie niech jak najszybciej zapomną ci, którzy niemo podpierają ścianę albo opierają swoją strategię na seksownym wyglądzie.

Pablo, powodzenia, czekamy na zaproszenie na ślub!

Będę z Agą...


Oglądany: 25391x | Komentarzy: 11 | Okejek: 6 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.02

25.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało