Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Teksty, którymi NIE poderwiesz najlepszej partii w mieście

23 383  
6   12  
Pablo chodził ostatnio jakiś taki markotny. Spytałem go o co chodzi, a on powiedział, że czas już ustatkować się i że szuka dobrego materiału na małżonkę. Odpowiedziałem, uśmiechając się znacząco, że to faktycznie już czas, w końcu jest najstarszym kawalerem we wsi. Spytałem więc gdzie widzi problem i tu wyszło szydło z worka. Okazało się, że z powodu wrodzonej nieśmiałości Pablo nie wie jak zacząć rozmowę z niewiastą, która mu się podoba. Przygotowałem dla niego krótką ściągawkę z kilkoma wskazówkami, wraz z zaleceniem, żeby je przyswoił i poćwiczył trochę. Najpierw w domu przed lustrem, a poźniej na Iwcii, tak żeby zmniejszyć ryzyko zmasakrowania twarzy, choć znająć ją tego nie da się całkowicie wyeliminować.

Oto co zaleciłem Pablowi...

Zasada numer 1, nie do przecenienia


Najgorsze 10 tekstów do podrywania, czyli od czego lepiej trzymać się z daleka...

10. Hej, właśnie myślałem o tobie! Dobrze się składa, że jesteś, bo akurat jestem dobrze wymyty!

Ten tekst jest dość okrutny i implikuje, że masz w sobie dowcip 12 latka, więc skłoni ją raczej do opuszczenia pomieszczenia niż do wyjścia z niego z tobą.


9. Jakie chciałabyś dostać jajka na śniadanie? W jajecznicy, gotowane na miękko, na twardo a może zapłodnione?

Ten tekst może być śmieszny. Kobiety generalnie nie lubią seksualny podtekstów, podobnie jak mężczyzn, którzy uważają że mogą zdobyć każdą kobietą jaką spotkają. Dodatkowo, skojarzenie z zachodzeniem w ciążę to niezbyt mądry ruch.


8. Co byś powiedziała na to, żebyśmy poszli do mnie i zajęli się matematyką? Dodaj łóżko, odejmij ubrania, podziel nogi i pomnażaj...

Może jej się spodobać fakt, że jesteś dobry z matematyki, ale ona również założy, że jesteś typem z wężęm w kieszeni. No i dzięki długości tego tekstu, ona może stać się historią zanim skończysz go mówić.


7. Teraz możesz się już ze mną przespać bo i tak powiem wszystkim, że to zrobiliśmy.

Ten jest zdecydowanie prowokacyjny i zabawny, ale są szanse że przyjmiesz strzał w twarz. Z drugiej strony, ona może odpowiedzieć ci "lepiej powiedz im że byłam dobra", ale to się nie liczy.6. Hej mała, wiesz że moja sypialnia jest dźwiękoszczelna?

Ten wydaje się na pierwszy rzut oka dobry, ale niesie ze sobą konotację, że wchodzisz do akcji tej nocy. I znów zbyt dużo podtekstów. Co gorsza, implikuje że gdybyście poszli do ciebie, mogłaby krzyczeć o pomoc i nikt by jej nie usłyszał...5. Och, przepraszam, myślałem że to twój identyfikator jest napisany Brailem...

No dobra, to że wiesz czym jest Brail działa na twoją korzyść. Możesz tego potrzebować po tym, jak ona wydłubie ci oczy za chwytanie jej piersi. Generalnie rzecz biorąc, teksty które mogą być używany na targach pornograficznych nie powinny być używane w tradycyjnych miejscach
.

4. Hej czarna! Chcesz być ciężarna?

Takim tekstem unaoczniasz światu swój niedorozwój umysłu, który być może lepiej byłoby zachować w tajemnicy. Dla maksymalnego efektu użyj go wobec chudej, bladej blondynki, może zadziała efekt paradoksu?3. U ciebie, czy u mnie?

Cóż, wydawałoby się, że tak bezpośrednie postawienie sprawy to ogromna oszczędność czasu dla obojga z was. Po kilku próbach z użyciem tego tekstu wykorzystasz zaoszczędzony czas na dobrego chirurga plastycznego, który spróbuje przywrócić dawną świetność twojemu nosowi.


2. Kupić ci drinka? Czy może wolisz równowartość w pieniądzach?

Przyjmij to jako żelazną zasadę: implikowanie jej, że jest prostytutką nie zadziała. Zostaw sobie ten tekst na tirówkę, po spotkaniu z zaproponuj jej drinka zamiast pieniędzy.1. Tęsknię za moim pluszowym misiem. Zgubiłem go gdzieś. Przespałabyś się ze mną dziś w nocy?

Krótki, konkretny i nie pozbawiony pewnego uroku tekst. Ale prawda jest nieubłagana, branie litość to najgorszy sposób na podryw. Jedyna szansa to to, że trafisz na niedowidzącą przedszkolankę.


Wkrótce teksty, które pomogą ci zdobyć co chcesz....


Oglądany: 23383x | Komentarzy: 12 | Okejek: 6 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało