Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Historia kilku kontrowersyjnych teledysków

127 745  
524   42  
Kontrowersyjnych artystów, którzy popełnili szokujące teledyski, jest wielu. Dość tu wspomnieć o takich wymiataczach jak David Bowie, Cradle of Filth czy Majka Jeżowska. My przedstawimy tu kilka z nich z nadzieją, że zaskoczycie nas podsyłając w komentarzach linki do innych wideoklipów, nad którymi, dzięki działaniom cenzorów, zawisł katowski topór.

#1. Erykah Badu – Window Seat

A tę panią darzymy sporym szacunkiem i chociaż nie każdy lubi oglądać jej nagie, dość przerośnięte („kobiece”) pośladki, to trzeba przyznać, że Erykah oprócz świetnego głosu ma również talent do prowokowania.
https://www.youtube.com/watch?v=9hVp47f5YZg

O co chodzi?

Kto normalny ukarałby tę piosenkarkę za rozebranie się do naga? Tu problem jest nieco bardziej delikatny – Erykah, powoli ściągając kolejne warstwy swojego odzienia, kroczy przez Dealey Plaza w Dallas, aby na końcu paść trafiona pociskiem. W tym samym miejscu w 1963 roku zginął tam J.F.Kennedy. Za zakłócanie porządku publicznego artystka musiała zapłacić 500 dolarów grzywny...

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.

Oglądany: 127745x | Komentarzy: 42 | Okejek: 524 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.01

27.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało