Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Wiadomości z ostatniej chwili

11 991  
2   14  
przepisałem to z Nowego Pompona, ale nie mogłem się powstrzymać normalnie tak mnie się spodobało.

ZA 25 MLN DOLARÓW OSAMA BIN LADEN GOTÓW JEST WSKAZAĆ SWOJĄ KRYJÓWKĘ

Jak donosi agencja ATP przywódca al-Quaidy za 25 milionów dolarów jest skłonny ujawnić miejsce, gdzie się ukrywa. Bezpośrednie rozmowy sekretarza stanu Colina Powella z bin Ladenem, które zakończyły się ubiegłej nocy w ruinach siedziby kierownictwa Hamasu, należy uznać za olbrzymi sukces dyplomacji palestyńskiej.

Najbardziej poszukiwany terrorysta świata za wyżej wymienioną kwotę ma wskazać miejsce swojego aktualnego pobytu. Aneks do zawartej wczoraj umowy zawiera zapis otwierający drogę do dalszych negocjacji. I tak:


Najbardziej poszukiwany terrorysta świata za wyżej wymienioną kwotę ma wskazać miejsce swojego aktualnego pobytu. Aneks do zawartej wczoraj umowy zawiera zapis otwierający drogę do dalszych negocjacji. I tak:

1. Za 45 mln USD bin Laden, oprócz kryjówki w Afganistanie, ma zdradzić pierwsze cztery cyfry numeru swojego konta i piątą cyfrę konta.

2. Za 60 mln USD przywódca al-Quaidy dodatkowo ma ujawnić cztery z sześciu kryjówek w Jemenie i przekazać polskim Służbom Specjalnym szczegóły dotyczące śmierci komisarza Papały.

3. W pakiecie wartym 95 mln USD terrorysta ujawnia prawie wszystko. Zataja jedynie piątą cyfrę konta, kryjówkę na Dolnym Manhattanie i adres zakładu fryzjerskiego w Kabulu, gdzie zwykł golić brodę, gdy robi się gorąco.

Debatuje Rada Bezpieczeństwa Narodowego. Głosy są podzielone. Część Rady zdecydowanie chce poznać piątą cyfrę konta, inni pragną ją przed nimi zataić. Natomiast prezydent się waha. Z tego, co wiadomo, zależy mu na porządnym fryzjerze i jednej w miarę dobrej kryjówce.


JESION ODPIERA ATAK NACIERAJĄCEGO SAMOCHODU!!!

Niezwykłą odwagą wykazał się jesion, zaatakowany przez pędzący po śliskiej nawierzchni drogi samochód. Nie zważając na gwałtowność jazdy ani na nadmiar pasażerów w pojeździe, dzielne drzewo z właściwym sobie opanowaniem nie ruszyło się z miejsca. Przyjąwszy na siebie cały impet szarżującej maszyny, precyzyjnie rozłożyło jej masę po powierzchni swojego pnia. Nie licząc drobnych otarć kory, zaatakowany jesion wyszedł z tej historii bez szwanku. Heroiczna postawa, podparta błyskotliwym refleksem, zapewniła bohaterskiemu drzewu całkowite zwycięstwo. Napastnicy (małżeństwo z trójką dzieci i teściową) zginęli na miejscu.


W WARSZAWIE ODDANO DO UŻYTKU KOLEJNE NIERUCHOME SCHODY!

W miniony piątek w Warszawie odbyła się ceremonia oddania do użytku kolejnych nieruchomych schodów. Kilka lat temu grupa polskich naukowców opracowała nowy, udoskonalony projekt, dający pełną gwarancję, że nie ma takiej siły, która by schody ruszyła. Ten sukces polskiej myśli technicznej podkreśla fakt, że schody mają nowoczesną diagonalną linię umożliwiającą przechodzenie z jednego poziomu na drugi. W czasie uroczystego otwarcia, jak nakazuje tradycja, konstruktorzy schodów stali pod mostem.


369 TRUPÓW NA WIEJSKIM CMENTARZU!!!

Komendant posterunku policji w Mościółce całkiem przypadkiem odkrył na miejscowym cmentarzu 369 trupów. Wszystkie były dokładnie zagrzebane w ziemi w miejscach zamaskowanych zniczami i kwiatuszkami. Policjant, czując, że trafił na prawdziwą kryminalną aferę, wszczął śledztwo na własną rękę. Szybko zorientował się, że wśród nieboszczyków znajdują się członkowie rodzin władz gminy oraz kilku radnych i żona dyrektora szkoły. Komuś zależało na tym, by trupy nigdy nie ujrzały światła dziennego. Wykonane przez policjanta gipsowe odlewy śladów odkrytych przy wejściu, odciski palców na furtce oraz ślady opon na pobliskiej autostradzie wskazywały na grabarzy pracujących na cmentarzu. Komendant nie zdążył jednak doprowadzić śledztwa do końca. Gdy próbował przeprowadzić wizję lokalną, w sprawę wkroczyły jednostki wydziału kryminalnego. Śledztwo szybko uciszono, a komendanta wysłano na urlop. „Sprawie ukręcono łeb, bo sięga zbyt wysoko i zatacza bardzo szerokie kręgi. Jak ustaliłem, takich „mościółek” jest pełno wszędzie”, powiedział komendant.


OGIEŃ PRZYCZYNĄ POŻARU!!!!

„To rzeczywiście dziwne, zwykle jednak jakieś resztki zostają”, skonstatował strażak Rafał Mularczyk z Kleszczewa, patrząc w wypalone do samej ziemi miejsce, gdzie jeszcze piętnaście minut temu stała wielka, nowa remiza. „Paliła się tak szybko, że zdążyliśmy tylko wyjechać do pożaru. Spłonęła, zanim dotarliśmy na miejsce. Niestety, jest to kolejny pożar, którego przyczyną znowu był ogień. Spaliło się wszystko – koce gaśnicze, drabiny, bosaki, kombinezony żaroodporne, hełmy, komplet nowiutkich gaśnic, piasek, nawet się, k…, woda spaliła!”.

Oglądany: 11991x | Komentarzy: 14 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.01

24.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało