Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Projekt Puszka 2011 - garść informacji

80 243  
528   59  
Pamiętacie jeszcze ekipę z Projektu Puszka, która w ubiegłym roku zrobiła gigantyczny czołg z puszek po piwie? Postanowiliśmy sprawdzić co u nich słychać i jak trwają przygotowania do nowego projektu.

W tym roku ekipa z Projektu Puszka chce nas zaskoczyć czymś jeszcze większym niż przed rokiem. Pokaz zaplanowano już na 12 maja, a na jego potrzeby przygotowano tysiące puszek po "złocistym trunku" oraz setki metrów taśmy klejącej.

Póki co na nasz redakcyjny adres otrzymaliśmy małą niespodziankę, a zarazem próbkę tego co nas czeka. Puszkowy trailer.

Powyższe dzieło kosztowało cały zespół "zaledwie" 2 tys. puszek, ale dla nich to nic w porównaniu z tym, co dopiero nam pokażą w maju. Możecie być na bieżąco z informacjami o postępach na oficjalnym fanpage'u: tutaj.

A teraz - w imieniu całego Projektu Puszka - kierujemy pytanie do wszystkich bojowników:

Co chcielibyście zobaczyć w tym roku? Macie jakiś pomysł na ciekawy projekt, który warto byłoby zobaczyć w wersji z puszek? Czekamy na wasze pomysły w komentarzach, a pomysłodawcę najlepszego z nich obiecujemy nagrodzić koszulką.


PS: Małe podziękowanie od twórcy Projektu Puszka:

Chciałbym serdecznie podziękować Marcinowi K, Wojtkowi K oraz Piotrkowi P za pomoc w budowie ściany naszego kochanego JoeMonstera oraz Justynce za zrobienie genialnych zdjęć uwieczniających nasze dzieło.  Mam nadzieję, że to nie ostatni raz kiedy nam pomagacie, a takich osób jak wy pojawi się jeszcze więcej.Oglądany: 80243x | Komentarzy: 59 | Okejek: 528 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało