Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Szkolenie dla pracowników TP S.A.

17 249  
5   7  
Do naszej redakcji dotarł (przez przypadek) e-mail z materiałami szkoleniowymi dla pracowników naszej "kochanej" Telekompromitacji Polskiej S.A. Z zawartych w nim materiałów wynika, że wkrótce w naszym kraju zostanie wprowadzony nowy standard jakości usług telekomunikacyjnych. Światłowody i łączność satelitarna zostaną zastąpione nowym, lepszym systemem... Systemem który będzie o wiele tańszy od obecnego a szczegóły pewnie wkrótce wyjaśni nam w telewizji Pani Czubówna... A oto co do nas dotarło czyli konspekt szkolenia dla pracowników TP S.A. - "Bejrut 2002", które odbywa się pod hasłem: "Ceny przystępne dla klientów - zyski firmy jeszcze wyższe!":

Szkolenie z zakresu budowy tanich w eksploatacji sieci telekomunikacyjnych i komputerowych. Warsztaty praktyczne - BEJRUT 2002.

I dzień szkolenia:
Dzięki prostemu ułożeniu przewodów uzyskuje się szybki przegląd w strukturę sieci.


II dzień szkolenia:
Precyzyjna dokumentacja wszystkich połączeń zapewnia szybki dostęp do każdego abonenta. Masywna budowa skrzynki rozdzielczej chroni przed dostępem osób postronnych do skomplikowanej i wyrafinowanej techniki.


III dzień szkolenia:
Bardzo ostre wymagania przy ułożeniu kabli mogą wydawać się trochę śmieszne, ale zawsze zapewniają monterowi szybki dostęp podczas awarii. Dzięki przejrzystości jedna ręka może być zawsze wolna aby zapalić papierosa.
Wg informacji uzyskanych przez naszą redakcję następne szkolenie pracowników TP S.A. planowane jest w Mozambiku i tematem jego ma być: "Zalety bezawaryjności tam-tamów".


Oglądany: 17249x | Komentarzy: 7 | Okejek: 5 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.10

06.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało