Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jak wyjść z internetu?

105 567  
591   36  
Wiele osób poszukuje sposobów na to, jak wyjść z uzależnienia od internetu, albo krócej - jak wyjść z internetu? Żeby prawidłowo wyjść z internetu, należy dokładnie przestrzegać zamieszczonej poniżej instrukcji:

 

Kliknij i zobacz więcej!

 

1. Zamknij wszystkie otwarte strony i przerwij działanie wszystkich uruchomionych wcześniej aplikacji.
2. Zgodnie z procedurą zamknij system operacyjny komputera.
3. Wyłącz komputer, monitor, drukarkę i modem.
4. Kilka kroków opisanych poniżej przywróci Ci kontakt ze światem zewnętrznym:
Krok pierwszy. Otwórz okno i odetchnij świeżym powietrzem. Uwaga! Kontrastu i jasności nie można regulować, jak również wpływać na głośność dochodzących z zewnątrz dźwięków! Trzeba je przyjąć takimi jakie są.  Dźwięki nie są modyfikowane lecz transmitowane na żywo.

Krok drugi. Wykonaj kilka kroków po pokoju. To, co się pod tobą porusza - to twoje nogi; nie bój się, na razie wszystko przebiega normalnie!

Krok trzeci. Rozejrzyj się dookoła, być może w pokoju porusza się ktoś jeszcze. Spróbuj podejść i zagadać do niego. Klawiatura nie jest do tego potrzebna! Odpowiedział ci? Jeśli tak, zachowaj daleko idącą ostrożność, nie jesteś na forum czy czacie. Wpierw pomyśl, zanim cokolwiek powiesz: teraz jakiekolwiek obelgi mogą skutkować obrażeniami cielesnymi!!!

Kliknij i zobacz więcej!


Krok czwarty. Spróbuj zjeść jakiś posiłek. W tym celu otwórz, proszę, drzwi wszystkich szaf. Jeśli po otwarciu drzwi zaświeci się światło, znaczy, że odkryłeś lodówkę. Zajrzyj do wewnątrz, czy znajduje się tam coś jadalnego?  Przed użyciem czegokolwiek  do przygotowania posiłku zwróć uwagę na datę ważności produktu.

Krok piąty. Teraz wyjdź z domu, w celu napełnienia szafy wewnątrz której zaświeciło się światło (proces znany także jako "wyjście po zakupy"). Uwaga! Jeśli wszystko wydaje ci się nieznane, zwróć się do kogokolwiek o pomoc i wskazanie drogi do "sklepu z produktami". Rozglądaj się w obie strony: wszystkie samochody są prawdziwe, przechodź przez ulicę, gdy jest faktycznie pusta. Jak by to bardzo niewiarygodnie dla ciebie brzmiało,  w rzeczywistości masz tylko jedno życie zamiast siedmiu komputerowych.  Rozpoczęcie gry od początku nie będzie tu możliwe. Tak samo nie jest możliwe znalezienie sprzedawcy napoju przywracającego siły i zdrowie.

Krok szósty. Jeśli w drodze powrotnej na spotkanie z tobą wybiegną  małe dzieci, z okrzykiem na ustach: "Tata, tata!" lub "Mama, mama!", mogą się nimi okazać twoje własne dzieci. Tak, te urwisy są w twoich wspomnieniach znacznie mniejszych rozmiarów... Ale to nic strasznego, musisz tylko przypomnieć sobie, jak mają na imię i wkrótce znów do nich przywykniesz.

Kliknij i zobacz więcej!


Krok siódmy. Jeśli już wrócisz do domu, usiądź wygodnie w fotelu, ale w żadnym wypadku w tym fotelu, który stoi przed komputerem!!! Jak na razie, idzie ci świetnie. Teraz spróbuj przeczytać kilka stron z książki. Książki - to takie grube, ciężkie przedmioty, które można otworzyć. W niektórych są nawet ładne kolorowe obrazki. I co, zauważyłeś, że przy czytaniu w twojej głowie (tam na górze) coś jakby zaczęło pracować? Nazywają to "myślami", przychodzą one do głowy podczas procesu czytania.  Nie próbuj klikać palcem w rogu strony, kiedy już ją przeczytasz: multimedia były wczoraj, teraz kartkujemy książkę ręcznie.

Początkowo nie polecamy czytania powyżej dziesięciu stron z rzędu!  Odłóż książkę na bok, ale niedaleko. Teraz skieruj wzrok na żonę (męża), to znaczy osobę, która kiwa do ciebie głową z drugiego końca pokoju. Zapewnij ją (go), że u ciebie wszystko w porządku i chcesz się poprawić. W pierwszych dniach i tak ci nie uwierzy, ale wytrzymaj!  Niezwłocznie sprzedaj swój modem i kup zamiast niego akwarium. Funkcjonuje podobnie jak wygaszacz ekranu na twoim monitorze. Jednakże będzie to pierwszy widoczny znak twojego wyjścia z uzależnienia od internetu!


Oglądany: 105567x | Komentarzy: 36 | Okejek: 591 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.04

20.04

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało