Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Satyryczne Podsumowanie Tygodnia XXV

29 990  
200   6  
Dziś o praniu dżinsów, przemocy domowej w Egipcie, za ciężkim gołębiu i polskich blokach, które bezczelnie śmiały zasłaniać kościół.Poniedziałek


Niezbyt wysokimi umiejętnościami matematycznymi wykazał się pewien mężczyzna zatrzymany w ubiegły poniedziałek w Nowym Tomyślu. Przez ostatnich dziewięć lat ukrywał się przed policją w ciasnej klitce na poddaszu jednego z domów. Wszystko dlatego, że groziły mu... dwa lata pozbawienia wolności. Dzięki schwytaniu karę i tak odsiedzi, a sąd dodatkowo dorzuci mu wyrok za ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości.

Wtorek

Dość nietypową deklarację złożył prezydent Lubina, który postanowił zadbać o zabytki w swoim mieście. Podczas spotkania z biskupem legnickim powiedział, że zburzy 4 bloki mieszkalne, bo te... zasłaniają kościół. Warto wspomnieć, że w budynkach mieszka około 60 osób.

Środa

Szczwany plan mieli kolumbijscy handlarze narkotyków, którzy chcieli dostarczyć marihuanę swoim kolegom w więzieniu. Przymocowali do gołębia narkotyki i, z nadzieją, że doleci on do ich przyjaciół, wypuścili na wolność. Niedługo potem strażnicy więzienni zobaczyli dziwnie poruszającego się ptaka przed bramą zakładu, który nie miał sił wzbić się w powietrze. Jak się okazało "transport był za ciężki", a gołąb jakiś wyraźnie zmęczony. Nie ustalono do jakich konkretnie więźniów adresowana była przesyłka - pewnie gołąb nie chciał śpiewać na przesłuchaniu.

Czwartek

Pewien kanadyjski naukowiec udowodnił, że nie trzeba prać dżinsów. Według badań zarówno po jednym dniu od prania, jak i rok od prania, jest na nich niemal taka sama ilość bakterii, więc pranie nie ma sensu. Ekspertowi można tylko pogratulować odkrycia i czekać na kolejne - np. dotyczące koszul lub skarpetek.

Piątek

Skandal podczas rozgrywanych w Szwecji mistrzostw świata w piłce ręcznej. Jeden z północnoafrykańskich sędziów ściągnął w hotelu ubranie przed pokojówką. Ta jednak najwyraźniej pokazała mu "czerwoną kartkę", bo w hotelu zjawiła się policja, która aresztowała arbitra.

Sobota

Na Ukrainie podjęto decyzję o operacji, której trzeba będzie poddać krokodyla Gienę. Zwierzę jakiś czas temu połknęło telefon komórkowy i nie ma zamiaru go wydalić. Według pracowników zoo wibracje w komórce szkodzą mu na apetyt. Krokodyl nie komentuje sprawy i nie odbiera telefonów.

Niedziela

Ujawniono zaskakujące dane dotyczące przemocy domowej w Egipcie. Jak wskazują badania statystyczne, 40% tamtejszych kobiet regularnie bije swoich mężów. Niewiasty najchętniej robią to za pomocą patelni, rzadziej używają w tym celu pięści. Przeważnie chodzi po prostu o to, że mąż nie poświęca im swojej uwagi, tylko woli zajmować się innymi sprawami. 

Oglądany: 29990x | Komentarzy: 6 | Okejek: 200 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało