Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

WikiLeaks - tajemnice, które chcielibyśmy poznać

127 388  
851   91  
Podczas gdy świat zaskakiwany jest coraz to ciekawszymi sensacjami serwowanymi przez WikiLeaks, my w dalszym ciągu czekamy na informacje dotyczące spraw, które od lat pozostają dla nas niewyjaśnione.

Prawdziwe rozkłady jazdy PKP

Zważywszy na to, że już nie wierzymy w to co wypisane jest na tablicy informacyjnej dworca PKP, a tym bardziej nie uważamy, że zdania wypowiadane przez znudzoną operatorkę megafonu dworcowego są prawdziwe, chcielibyśmy wreszcie zobaczyć tajny dokument zawierający autentyczny, dokładny rozkład jazdy pociągów. Podobno ów dokument pamięta jeszcze czasy powstania, niezmienionych do dzisiaj, pierwszych polskich torów kolejowych. ;)
 

Z tego też względu dokument ten spisany jest odręcznie na papirusie, a spoczywać ma on w podziemiach dworca Warszawa Centralna (strzeżony przez najstarszego sokistę).

Sekret panierki z KFC

Fora internetowe pękają od kolejnych przepisów na panierkę, która mogłaby chociaż w połowie oddać niebiański smak tego czym obtoczone jest kurczakowe skrzydełko w KFC. Podobno pracownicy tej restauracji, poddani nawet najbardziej wymyślnym torturom, prędzej przyznają się do zabójstwa Johna F. Kennedy'ego niż zdradzą opatentowaną tajemnicę Pułkownika Sandersa.

Co się stało z wróblem?

Pamiętacie czasy kiedy na jednego gołębia przypadało pięć wróbli, które bezczelnie wyżerały okruszki chleba rzucane przez wysuszoną babinkę spędzającą cały dzień na ławce przed blokiem?
Wróble wydawały się być istotami bardziej ułożonymi niż srający wszędzie gołąb. Nie robiły przy tym głupich min, były małe, pocieszne i do tego zabawnie kicały. Co się stało z wróblami?
Teorii jest kilka: zbyt mroźne zimy, sztuczne nawozy, drapieżniki, spisek Platformy. Chcemy poznać prawdę. Na piśmie.

Tajemnica damskiej torebki

Sekret przekazywany sobie przez kobiety z pokolenia na pokolenie. Jak to się dzieje, że w małej, damskiej torebce mieści się tyle różnych, niekiedy całkiem dużych, przedmiotów. Mówi się, że na jej dnie znajduje się podręczna czarna dziura wsysająca wszelkie, najbardziej potrzebne kobiecie do życia rzeczy (czyli kosmetyczkę, małe imadełko, pięć par okularów, grabie ogrodowe i ukulele). Chcemy faktów. Najlepiej podpartych stosownym dokumentem.

Data premiery Duke Nukem Forever

Prace nad kolejną częścią przygód napompowanego metanabolem blondyna rozpoczęły się w 1997 roku. Od tego czasu gracze co kilka lat częstowani są obietnicami, że już, jeszcze chwilka, moment dosłownie, a będziemy mogli siać rozpierduchę jako Nuklearny Książę. Teraz pewnie już i tak nikt nie wierzy w najnowsze doniesienia sugerujące, że gra będzie miała swoją premierę w 2011 roku. Zdajemy się więc na WikiLeaks, chociaż uważamy, że istnienie produktu o nazwie „Duke Nukem Forever” jest raczej miejską legendą...

Czym jest „tafli woda”?

Wiemy, że nie powinniśmy czepiać się kompozycji, która także i dla nas ma pewne znaczenie sentymentalne, ale niech to dunder świśnie, może ktoś wreszcie powie o co chodzi z tą „tafli wodą”, która nie daje nam spokoju za każdym razem kiedy w radiu rozbrzmiewa „W moim ogrodzie” Daabu
Ja twoje włosy dotykałem ukradkiem,
Gdy zamyślona z pochyloną głową,
Byłaś mi jak prześliczna nimfa,
Co się przegląda nad tafli wodą.

Tajemnica mocy polskiego wąsa

W Niemczech mężczyzna noszący krzaczasty wąs określany jest jako posiadacz „polskiej linii respektu”. Chcielibyśmy dowiedzieć się czemu garść kłaków zwisająca pod nosem powoduje, że wąsacz uważany jest za człeka prawego, konserwatywnego, twardo stąpającego po ziemi i przez ogół społeczeństwa szanowanego.
Chcemy też zrozumieć, czemu polscy imigranci pracujący na budowie zaczęli ostatnio wąsy golić. Z tego co wiemy od brytyjskich korespondentów, od jakiegoś czasu naszych rodaków poznać można po tzw. „powąsiu”, czyli wyróżniającym się na opalonej twarzy bladym kawałku skóry, układającym się w znajomy kształt.

Chociaż w tym przypadku nie powinniśmy mieszać w to WikiLeaks, a fachowców z "Pogromców Mitów". :)

A Wy na rozwiązanie jakich zagadek czekacie?
 

Oglądany: 127388x | Komentarzy: 91 | Okejek: 851 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.10

14.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało